Представляем избирателям состав УИК № 010904 (местонахождение — Учбово-консультаційний центр КІЕХП (институт)).

0
238
0
0

 Сегодня представляем  избирателям  состав  УИК № 010904 (на 12.10.2012 г.) 

Местонахождение участка: учбово-консультаційний центр КІЕХП (институт), актова зала,  1-й поверх,  по адресу Микрорайон 2, дом.8. 

Границы участка: вул.Озерна,    вул.Таврійська: 2А–3;     вул.Толбухіна,     м-н.2                                   

P.S.  На сайт поступает много просьб указывать место работы членов комиссий.Вероятно, избиратели пытаются определить степень зависимости членов комиссий от  власти, работодателей и других обстоятельств. В связи с этим, просьба к посетителям сайта поделиться соответствующей информацией. 

Дільнична виборча комісія 010904 (на 12.10.2012 г.)

Голова комісіїТурецька Олена Володимирівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Партія регіонів.(руководитель ЧБРР)

Заступник голови комісіїНєкрасова Алевтина Василівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Лебедєв Ігор Володимирович.(детсад «Родничок»)

Секретар комісіїВенгерова Тетяна Михайлівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.(работник ЧБРР)

Члени комісії:

Вострікова Ірина Степанівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – партія Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина Родина».

Довгань Надія Іванівна, 1938 року народження, суб’єкт подання – депутатської фракції «Наша Україна – Народна Самооборона»(пенсионер,работала в ГАИ).

Ерайзер Олена Миколаївна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Канівець Наталія Іванівна.(воспитатель д/сада «Родничок»)

Зубко Наталя Миколаївна, 1956 року народження, суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».(парикмахер)

Іванова Ольга Володимирівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Політична партія «Народна ініціатива».

Карпенко Лариса Іванівна, 1947 року народження, суб’єкт подання – Постєвая Тамара Григорівна.

Колбєєва Ірина Олександрівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Політична партія «Партія Народний порядок»(работник д/сада).

Магеденюк Максим Дмитрович, 1989 року народження, суб’єкт подання – Іванов Володимир Кіндратович.(сын)

Магеденюк Ольга Афанасіївна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Політична партія «Зелені»(жена водителя мэра).

Нечаєв Едуард Юрійович, 1967 року народження, суб’єкт подання – Народна Партія.

Нечаєва Роза Федорівна, 1947 року народження, суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Никитюк Катерина Анатоліївна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Аграрна партія України.

Никитюк Світлана Іванівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Андрєєва Наталя Євгенівна.

Приймачук Наталія Іванівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Українська морська партія.

Синюк Тетяна Анатоліївна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Політична партія «НОВА ПОЛІТИКА».

Сироткіна Людмила Станіславівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Політична партія «Справедлива Україна»(руководитель д/сада Родничок, жена секретаря горсовета Сироткина)

Троян Ольга Миколаївна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Плошихіна Наталя Василівна (работник д/сада «Родничок»).

Турецький Віктор Никифорович, 1971 року народження, суб’єкт подання – Нечаєв Олександр Ігоревич.(муж)

Царенок Віра Микитівна, 1939 року народження, суб’єкт подання – фракція комуністів.

Шеркунова Надія Сергіївна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Слов’янська партія.

Шульга Ганна Іванівна, 1949 року народження, суб’єкт подання – Тарасов Валерій Іванович.