Представляем избирателям состав УИК № 010910 (местонахождение — общежитие КСЗ)

0
253
0
0

Представляем  избирателям  состав  УИК № 010907   (на12.10.2012 г.)

Местонахождение участка: гуртожиток ВАТ «КСЗ», актова зала, мікрорайон 8, буд.12,

Границы участка:    вул.Дорожна,    м-н.8: 1–12, 14;

P.S.  На сайт поступает много просьб указывать место работы членов комиссий.Вероятно, избиратели пытаются определить степень зависимости членов комиссий от  власти, работодателей и других обстоятельств. В связи с этим, просьба к посетителям сайта поделиться соответствующей информацией. 

Дільнична виборча комісія 010910 (на 15.10.2012 г.)

Голова комісіїФіліпчук Олена Валеріївна, 1973 року народження, суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.(КСЗ, жена мэра города)

Заступник голови комісіїСамуляк Лілія Вікторівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.(зав.д/садом «Дюймовочка»)

Секретар комісіїШтиба Алла Олексіївна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Іванов Володимир Кіндратович.

Члени комісії:

Андрєєва Наталія Михаїлівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Партія регіонів.

Веретинська Наталя Вікторівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Муравейник Юрій Анатолійович.

Волинець Вікторія Леонідівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Політична партія «Справедлива Україна».

Дереза Світлана Григоріївна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Партія Пенсіонерів України.

Дяченко Валерій Іванович, 1949 року народження, суб’єкт подання – фракція комуністів.(пенсионер горсовета)

Крилова Ніна Миколаївна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Лесів Ігор Михайлович. (пенсионер рыбхоза)

Ланець Любов Василівна, 1948 року народження, суб’єкт подання – Тарасов Валерій Іванович.(комендант общежития КСЗ)

Лучко Світлана Михайлівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Аграрна партія України.

Мокич Ірина Петрівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Українська морська партія.

Назаренко Валентина Миколаївна, 1949 року народження, суб’єкт подання – Нечаєв Олександр Ігоревич.

Падунова Тетяна Миколаївна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Канівець Наталія Іванівна.

Порожнетова Лариса Вікторівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Народна Партія.(КСЗ)

Резнік Ілона Євгеніївна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Політична Партія «Козацька Українська Партія».

Рожок Валентина Володимирівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – депутатської фракції «Наша Україна – Народна Самооборона».

Семенов Тарас Вікторович, 1987 року народження, суб’єкт подання – Політична партія «Зелені».

Скорнякова Валентина Павлівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».(учитель школы №3)

Старчук Ірина Миколаївна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Андрєєва Наталя Євгенівна.

Сторчун Віра Сергіївна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Слов’янська партія.(воспитатель д/сада )

Хилько Артур Павлович, 1967 року народження, суб’єкт подання – Політична партія «НОВА ПОЛІТИКА».

Цілінко Юлія Олександрівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Постєвая Тамара Григорівна.

Юнусова Світлана Радиківна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Політична партія «Народна ініціатива».