Представляем избирателям состав УИК № 010911 (местонахождение — центральна міська лікарня).

0
324
0
0

Представляем  избирателям  состав  УИК № 010911   (на    15.10.2012 г.)

Местонахождение участка: центральна міська лікарня, актова зала, 1-й поверх

Границы участка:  вул.Воїнів-Інтернаціоналістів, вул.Дніпровська, вул.Дружби, вул.Курнакова, вул.Лазурна, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Паркова, вул.Перекопська, вул.Перлинна, вул.Південна, вул.Північно-Кримська, вул.Привітна, вул.Садова, вул.Світла, вул.Сонячна, вул.Таврійська: 105–141; вул.Тиха, вул.50 років Перемоги, пров.Каштановий, пров.Сиваський, тупик Сонячний,     м-н.10: 1–4, 9–17;

P.S.  На сайт поступает много просьб указывать место работы членов комиссий.Вероятно, избиратели пытаются определить степень зависимости членов комиссий от  власти, работодателей и других обстоятельств. В связи с этим, просьба к посетителям сайта поделиться соответствующей информацией. 

Дільнична виборча комісія 010911 (на 15.10.2012 г).

Голова комісіїЧекамова Наталія Миколаївна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Андрєєва Наталя Євгенівна.

Заступник голови комісіїКан Світлана Костянтинівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Секретар комісіїРудковська Світлана Володимирівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Партія регіонів.

Члени комісії:

Алексєєва Світлана Павлівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – депутатської фракції «Наша Україна – Народна Самооборона».

Бобкова Тетяна Миколаївна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Політична партія «НОВА ПОЛІТИКА».

Бойко Людмила Михайлівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Гапоненко Світлана Володимирівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Слов’янська партія.

Іваха Василь Васильович, 1944 року народження, суб’єкт подання – фракція комуністів.       (пенсионер рыбкомбината)

Івченко Надія Борисівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Лебедєв Ігор Володимирович.

Кан Ніна Олексіївна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Політична партія «Зелені».

Касторна Любов Трохимівна, 1948 року народження, суб’єкт подання – Іванов Володимир Кіндратович.   (Пенсионер ПБЗ)

Кривулько Марина Геннадіївна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Народна Партія.   (медсестра ЦГБ)

Лебеденко Галина Василівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Нечаєв Олександр Ігоревич.

Листопадська Людмила Миколаївна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Політична партія «Партія Народний порядок».

Макарова Валентина Миколаївна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Українська морська партія. (медсестра ЦГБ)

Максутова Наталя Олександрівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Канівець Наталія Іванівна.  (регистратура ЦГБ)

Матвійчук Олена Олександрівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Політична партія «Народна ініціатива».

Олійник Вячеслав Іванович, 1938 року народження, суб’єкт подання – Партія «Громадянська солідарність».(пенсионер школы №1, учитель)

Павловська Олена Семенівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».(предприниматель)

Пошивай Марина Михайлівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Постєвая Тамара Григорівна.  (психолог школы №1)

Сороколіт Оксана Юріївна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Соціал-демократична партія України (об’єднана).

Старикова Маргарита Анатоліївна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Тарасов Валерій Іванович.

Ушкалов Віталій Олексійович, 1938 року народження, суб’єкт подання – Аграрна партія України. (предприниматель)

Чуприна Галина Володимирівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Політична партія «Союз анархістів України».