Представляем избирателям состав УИК № 010912 (местонахождение — школа №5)

1
303
0
0

Представляем  избирателям  состав  УИК №  010912   (на   15.10.2012 г.)

Местонахождение участка:школа №5,  фойє,  1-й поверх,  мікрорайон 10, буд.21

Границы участка:  вул.Гоголя: 3–14, 18–18/2;   вул.Ішунська,   вул.Калініна: 2; вул.Менделєєва: 35–47А, 49–118;   вул.Механізаторів,   вул.Східна: 2Б–10;  вул.Таврійська: 21–97/2; вул.Фрунзе: 3–15; пров.Дорожний, пров.Південний, пров.Східний,   м-н.10: 18–33;

P.S.  На сайт поступает много просьб указывать место работы членов комиссий.Вероятно, избиратели пытаются определить степень зависимости членов комиссий от  власти, работодателей и других обстоятельств. В связи с этим, просьба к посетителям сайта поделиться соответствующей информацией.

Дільнична виборча комісія 010912

Голова комісіїСелькіна Людмила Володимирівна, 1950 року народження, суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.(пенсионер молокозавода)

Заступник голови комісіїАреф’єва Анжела Анатоліївна, 1968 року народження, суб’єкт подання – депутатської фракції «Наша Україна – Народна Самооборона».

Секретар комісіїПанютіна Тетяна Іванівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Політична Партія «Козацька Українська Партія»(работник СЭС)

Члени комісії:

Балабан Олена Володимирівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Політична партія «Партія Народний порядок».

Бондарев Олексій Олександрович, 1982 року народження, суб’єкт подання – Плошихіна Наталя Василівна.( работник УКСнаба)

Бондарева Ірина Олександрівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Політична партія «Справедлива Україна».

Вакун Тетяна Іванівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Народна Партія.( учитель школы №5)

Веренікіна Людмила Вікторівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Партія регіонів. ( воспитатель д/сада «Золотая   рыбка»)

Гуріна Світлана Вікторівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Політична партія «Народна ініціатива».

Дємідова Олена Євгенівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Канівець Наталія Іванівна.

Жихарева Надія Дмитрівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Іванов Володимир Кіндратович.  (воспитатель д/сада » Золотая рыбка»)

Іванова Галина Костянтинівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.  (учитель школы №5)

Ладоша Марина Володимирівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Аграрна партія України.

Ларикова Ірина Григорівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Андрєєва Наталя Євгенівна.

Левченко Олена Вікторівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Постєвая Тамара Григорівна.

Мельник Людмила Василівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».(работник Дома пионеров)

Половникова Світлана Вячеславівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Лебедєв Ігор Володимирович. ( работник СЭС)

Селькіна Ірина Олексіївна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Українська морська партія.

Сенкевич Ніна Петрівна, 1950 року народження, суб’єкт подання – Тарасов Валерій Іванович.

Сенкевич Світлана Олегівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Слов’янська партія.

Снєгур Дар’я Андріївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Політична партія «НОВА ПОЛІТИКА».

Сокол Микола Миколайович, 1947 року народження, суб’єкт подання – фракція комуністів.

Степанов Володимир Володимирович, 1949 року народження, суб’єкт подання – Політична партія «Зелені».(предприниматель)

Степанова Олена Валентинівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Нечаєв Олександр Ігоревич.

  Информация  получена по обратной связи.

1 КОММЕНТАРИЙ

Comments are closed.