Представляем избирателям состав УИК № 010913 (местонахождение — гідробуд – 5)

0
344
0
0

Представляем  избирателям  состав     УИК № 010913     (на   15.10.2012 г.)

Местонахождение участка: гідробуд – 5, актова зала, 1-й поверх, вул.Залізнична

Границы участка:  вул.Бромзаводська,  вул.Будівельна,  вул.Вишнева, вул.Гвардійська, вул.Жовтнева, вул.Заводська, вул.Залізнична, вул.Західна, вул.Каркінітська, вул.Морська, вул.Промислова,  вул.Промислова-2, вул.Промислова-3,  вул.Сімферопольська, вул.Скіфська, вул.Спендіарова, вул.Транспортна, вул.Чорноморська, вул.Ювілейна, вул.3 Промислова 4, пров.Рибальський, тупик Ветеринарний 

P.S.  На сайт поступает много просьб указывать место работы членов комиссий.Вероятно, избиратели пытаются определить степень зависимости членов комиссий от  власти, работодателей и других обстоятельств. В связи с этим, просьба к посетителям сайта поделиться соответствующей информацией.

Дільнична виборча комісія 010913

Голова комісіїСтародубцева Любов Григорівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Нечаєв Олександр Ігоревич.

Заступник голови комісіїКулик Леонід Якович, 1956 року народження, суб’єкт подання – фракція Партії регіонів   (работник водоканала).

Секретар комісіїНікітіна Наталя Вікторівна, 1950 року народження, суб’єкт подання – фракція комуністів.(учитель школы №2)

Члени комісії:

Гаврилишин Любомир Миколайович, 1963 року народження, суб’єкт подання – Іванов Володимир Кіндратович.(работник Управления образования)

Давидова Альбіна Михайлівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Муравейник Юрій Анатолійович.

Котельников Сергій Володимирович, 1964 року народження, суб’єкт подання – Партія регіонів.(д/сад «Золотая рыбка)

Котова Валентина Іванівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Аграрна партія України.

Кошова Раїса Михайлівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Політична партія «Народна ініціатива».

Крохіна Ольга Ігорівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Канівець Наталія Іванівна.

Кулик Ірина Іванівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Політична партія «Справедлива Україна».

Кучерявий Денис Володимирович, 1984 року народження, суб’єкт подання – Андрєєва Наталя Євгенівна.

Лук’янова Ольга Юріївна, 1968 року народження, суб’єкт подання – депутатської фракції «Наша Україна – Народна Самооборона».

Набока Антон Анатолійович, 1987 року народження, суб’єкт подання – Народна Партія.

Несвітій Галина Семенівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Лесів Ігор Михайлович. (пенсионер рыбхоза)

Носатов Віктор Дмитрович, 1956 року народження, суб’єкт подання – Українська морська партія.

Рудковський Олександр Семенович, 1956 року народження, суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.(учитель школы №1)

Саприкін Євген Вікторович, 1975 року народження, суб’єкт подання – Тарасов Валерій Іванович.

Саприкіна Ганна Михайлівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Політична партія «Зелені».

Стародубцев Володимир Сергійович, 1983 року народження, суб’єкт подання – Слов’янська партія.

Степаненко Людмила Іванівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Політична партія «НОВА ПОЛІТИКА».

Фомицький Віталій Федорович, 1961 року народження, суб’єкт подання – Постєвая Тамара Григорівна.

Чумак Василь Олександрович, 1959 року народження, суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Шостак Олена Валеріївна, 1973 року народження, суб’єкт подання – партія Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина Родина».(предприниматель)

Шпак Василь Васильович, 1968 року народження, суб’єкт подання – Партія Пенсіонерів України.(учитель школы №1)