Представляем избирателям состав УИК № 010905 (местонахождение — школа-лицей №2).

2
336
0
0

Сегодня представляем  избирателям  состав  УИК № 010905   (на12.10.2012 г.)

Местонахождение участка: «школа-ліцей» №2, актова зала, 1 поверх

                                                 вул.Менделєєва,3, м.Красноперекопськ

Границы участка: вул.Кірова: 1–20, 22;   вул.Менделєєва: 2–16/19;    вул.Мічуріна: 1–70, 73А–74, 76–78;   вул.Ново-Зелена,   вул.Папаніна: 1–6, 8–12, 14;   вул.Первушина, вул.Спортивна,   вул.Степова,   вул.Чапаєва,   пров.Пирогова,   пров.Степовий, пров.Степовий/Кримська

P.S.  На сайт поступает много просьб указывать место работы членов комиссий.Вероятно, избиратели пытаются определить степень зависимости членов комиссий от  власти, работодателей и других обстоятельств. В связи с этим, просьба к посетителям сайта поделиться соответствующей информацией.

Дільнична виборча комісія 010905 (на 10.10.2012 г.)

Голова комісіїЛихачова Оксана Доминівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – депутатської фракції «Наша Україна – Народна Самооборона».

Заступник голови комісіїЛитвинова Валентина Леонтіївна, 1941 року народження, суб’єкт подання – Партія регіонів.

Секретар комісіїБалабанова Аліна Антонівна, 1937 року народження, суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України (пенсионер, бывший работник соко-винного завода)

Члени комісії:

Агєєва Світлана Петрівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Андрєєва Наталя Євгенівна.(вахтер школы №1)

Вавіліна Раіса Іванівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Політична партія «НОВА ПОЛІТИКА».

Джус Наталя Геннадіївна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Плошихіна Наталя Василівна.(медсестра КСЗ)

Доценко Ольга Володимирівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Нечаєв Олександр Ігоревич.

Жачко Людмила Федорівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Політична партія «Партія Народний порядок»(учитель школы №1)

Зіненко Надія Григорівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Тарасов Валерій Іванович.

Іванов Ігор Анатолійович, 1972 року народження, суб’єкт подання – Іванов Володимир Кіндратович.

Іванченко Галина Григорівна, 1950 року народження, суб’єкт подання – Аграрна партія України (пенсионер,бывший работник исполкома- соц.защита)

Лада Людмила Григорівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина»(пенсионер,фармацевт)

Лушпай Елеонора Вікторівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Лебедєв Ігор Володимирович.

Нечаєва Віра Миколаївна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Народна Партія.( воспитатель детского сада «Сказка»)

Ничипорчук Ганна Василівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Постєвая Тамара Григорівна.

Орленко Аліна Сергіївна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Політична партія «Справедлива Україна».

Орленко Марина Петрівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Українська морська партія.

Петренко Людмила Миколаївна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Канівець Наталія Іванівна.

Романченко Раїса Леонідівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Політична партія «Зелені».

Саркісян Тетяна Миколаївна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Слов’янська партія.( работник ЖЭКа)

Сляднєва Наталя Миколаївна, 1962 року народження, суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.( завхоз теплосети)

Снєгур Наталя Василівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – партія Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина Родина».

Солодун Ірина Михайлівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Політична партія «Народна ініціатива».

Фролова Людмила Олександрівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – фракція комуністів.

 

2 КОММЕНТАРИИ

  1. 0

    0

    Саркісян Тетяна Миколаївна — работает то ли в ЖЭО, то ли в терцентре…

    Снєгур Наталя Василівна — кассир банка ЧБРР…

    Вавіліна Раіса Іванівна — пенсионер, бывший налоговик…

Comments are closed.