Результаты выборов в ВР Украины на избирательном участке №010903(партийный список).Местонахождение-школа №3.Председатель-Самойленко В.Б.

0
757
0
0

Знакомимся с результатами выборов в ВР Украины на  избирательном участке №010903 г.Красноперекопска.

Местонахождение участка:                школа №3, 1 этаж, спортивный зал.

Границы участка:                                     Микрорайон  1,   дома   №№  7–26,  29;

 

 

 

  Информация любезно передана на электронный адрес сайта первым секретарем Красноперекопского ГК КПУ Синяковым Павлом Анатольевичем.(050 210 15 13).

Дільнична виборча комісія № 010903 (на 15.10.2012 г.)

Голова комісії – Самойленко Валентина Борисівна, 1947 року народження, суб’єкт подання–фракція Партії регіонів.(учитель школы№3)

Заступник голови комісії – Тарасюк Ольга Миколаївна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Народна Партія.(парикмахер)

Секретар комісії – Нікішенко Марина Леонідівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.(предприниматель)

Члени комісії:

Борисовська Ірина Степанівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Партія регіонів.(учитель школы №3)

Гриценя Тетяна Сергіївна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Українська морська партія.

Дедікова Яна Олексіївна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Політична партія «Союз анархістів України».

Дроб’язко Марина Михайлівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Постєвая Тамара Григорівна.(учитель школы №3)

Душка Алла Миколаївна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Політична партія «Народна ініціатива».(учитель школы №3)

Зигар Оксана Іванівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Політична партія «НОВА ПОЛІТИКА».(техничка школы №3)

Кирилова Світлана Анатоліївна, 1968 року народження, суб’єкт подання – фракція комуністів.(УКСнаб)

Красовська Надія Романівна, 1937 року народження, суб’єкт подання – Аграрна партія України.

Кучма Марина Миколаївна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Канівець Наталія Іванівна.(учитель школы №3)

Михайлова Інна Валентинівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Іванов Володимир Кіндратович.(учитель школы №3)

Оганян Армен Суренович, 1989 року народження, суб’єкт подання – Соціал-демократична партія України (об’єднана).

Оганян Белла Суренівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Тарасов Валерій Іванович.

Пархоменко Олена Юріївна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Політична партія «Партія Народний порядок».

Піщук Лідія Петрівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Андрєєва Наталя Євгенівна. (медсестра)

Совертека Лілія Вікторівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Нечаєв Олександр Ігоревич. (начальник отдела кадров ПБЗ)

Соловей Тетяна Володимирівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Партія «Громадянська солідарність».

Стаднік Марія Василівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Політична партія «Зелені».(учитель школы №3)

Степаненко Олександр Васильович, 1965 року народження, суб’єкт подання – депутатської фракції «Наша Україна – Народна Самооборона».

Стрєкалова Галина Павлівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Лесів Ігор Михайлович.

Цибульська Олена Петрівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Шевчук Наталія Петрівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Слов’янська партія. (учитель школы №3)