Результаты выборов в ВР Украины на избирательном участке №010905 (партийный список). Местонахождение участка – школа №2, председатель избиркома – Лихачова О.Д.

0
457
0
0

Знакомимся с результатами выборов в ВР Украины на избирательном  участке № 010905 г.Красноперекопска.

Местонахождение участка: «школа-ліцей» №2, актова зала,    вул.Менделєєва,3, м.Красноперекопськ

Границы участка: вул.Кірова: 1–20, 22;   вул.Менделєєва: 2–16/19;    вул.Мічуріна: 1–70, 73А–74, 76–78;   вул.Ново-Зелена,   вул.Папаніна: 1–6, 8–12, 14;   вул.Первушина, вул.Спортивна,   вул.Степова,   вул.Чапаєва,   пров.Пирогова,   пров.Степовий, пров.Степовий/Кримська

 

 

 

 Информация любезно передана на электронный адрес сайта первым секретарем Красноперекопского ГК КПУ Синяковым Павлом Анатольевичем.(050 210 15 13).

Дільнична виборча комісія № 010905 (на 15.10.2012 г.)

Голова комісії – Лихачова Оксана Доминівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – депутатської фракції «Наша Україна – Народна Самооборона». 

Заступник голови комісії – Литвинова Валентина Леонтіївна, 1941 року народження, суб’єкт подання – Партія регіонів. 

Секретар комісії – Балабанова Аліна Антонівна, 1937 року народження, суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України (пенсионер, бывший работник соко-винного завода)

Члени комісії:

Агєєва Світлана Петрівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Андрєєва Наталя Євгенівна.(вахтер школы №1)

Вавіліна Раіса Іванівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Політична партія «НОВА ПОЛІТИКА».

Джус Наталя Геннадіївна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Плошихіна Наталя Василівна.(медсестра КСЗ)

Доценко Ольга Володимирівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Нечаєв Олександр Ігоревич.

Жачко Людмила Федорівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Політична партія «Партія Народний порядок»(учитель школы №1)

Зіненко Надія Григорівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Тарасов Валерій Іванович.

Іванов Ігор Анатолійович, 1972 року народження, суб’єкт подання – Іванов Володимир Кіндратович.

Іванченко Галина Григорівна, 1950 року народження, суб’єкт подання – Аграрна партія України (пенсионер,бывший работник исполкома- соц.защита)

Лада Людмила Григорівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина»(пенсионер,фармацевт)

Лушпай Елеонора Вікторівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Лебедєв Ігор Володимирович.

Нечаєва Віра Миколаївна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Народна Партія.( воспитатель детского сада «Сказка»)

Ничипорчук Ганна Василівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Постєвая Тамара Григорівна.

Орленко Аліна Сергіївна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Політична партія «Справедлива Україна».

Орленко Марина Петрівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Українська морська партія.

Петренко Людмила Миколаївна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Канівець Наталія Іванівна.

Романченко Раїса Леонідівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Політична партія «Зелені».

Саркісян Тетяна Миколаївна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Слов’янська партія.( работник ЖЭКа)

Сляднєва Наталя Миколаївна, 1962 року народження, суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.( завхоз теплосети)

Снєгур Наталя Василівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – партія Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина Родина».

Солодун Ірина Михайлівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Політична партія «Народна ініціатива».

Фролова Людмила Олександрівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – фракція комуністів.