Результаты выборов в ВР Украины на избирательном участке №010906(партийный список). Местонахождения участка – школа №1, председатель избиркома Емельянова Л.В.

0
447
0
0

Результаты выборов в ВР Украины на избирательном участке №010905  (партийный список). Месонахождения участка – школа №1, председатель избиркома Емельянова Л.В.

Знакомимся с результатами выборов в ВР Украины на избирательном участке № 010906 г.Красноперекопска.

Местонахождение участка:  школа №1, актова зала, 1 поверх, вул.Чапаєва, 12

Границы участка:вул.Гекала,     вул.Ломоносова: 3–6, 8;     вул.Таврійська:9–11;

   Информация любезно передана на электронный адрес сайта первым секретарем Красноперекопского ГК КПУ Синяковым Павлом Анатольевичем.(050 210 15 13).

Дільнична виборча комісія № 010906 (на 12.10.2012 г.)

Голова комісії – Ємельянова Лідія Володимирівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Заступник голови комісії – Мішин Валентин Іванович, 1950 року народження, суб’єкт подання – Нечаєв Олександр Ігоревич.(учитель школы №3)

Секретар комісії – Голубєва Ганна Сергіївна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Плошихіна Наталя Василівна.(учитель школы №1)

Члени комісії:

Алексєєва Світлана Іванівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Політична партія «Народна ініціатива».(учитель школы №1)

Андрієвська Галина Василівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Лебедєв Ігор Володимирович.(директор школы №1)

Байдецька Наталя Леонідівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Андрєєва Наталя Євгенівна.

Бондарев Олександр Іванович, 1951 року народження, суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина»(пенсионер ПМК-4)

Бондарєва Галина Олексіївна, 1952 року народження, суб’єкт подання – депутатської фракції «Наша Україна – Народна Самооборона»(пенсионер КЖЭПа)

Вакуленко Любов Василівна, 1950 року народження, суб’єкт подання – Українська морська партія.

Віхарева Галина Миколаївна, 1962 року народження, суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.(КСЗ)

Ворошилова Галина Василівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Політична партія «Справедлива Україна».(зав.гор.архивом)

Келеберда Ольга Михайлівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Політична партія «НОВА ПОЛІТИКА«(экономист горрынка)

Колесникова Світлана Олександрівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – фракція комуністів.

Моїсеєнко Лідія Олександрівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Слов’янська партія.(учитель школы №1)

Осіюк Людмила Володимирівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Іванов Володимир Кіндратович.(учитель школы №1)

Чувичкіна Тетяна Олександрівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Партія регіонів.

Чуніхіна Тетяна Миколаївна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Постєвая Тамара Григорівна.(работник школы №1)

Шило Тетяна Семенівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Народна Партія. (бухгалтер крытого  рынка)

Шноль Тетяна Дмитрівна, 1949 року народження, суб’єкт подання – Політична партія «Зелені».(пенсионер ПБЗ)

Щегула Олена Анатоліївна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Канівець Наталія Іванівна.(учитель школы №1)