Результаты выборов в ВР Украины на избирательном участке №010907(партийный список). Местонахождение участка – Дворец культуры, председатель избиркома – Биленко С.Б.

1
689
0
0

Знакомимся с результатами выборов в ВР Украины на избирательном  участке № 010907   г.Красноперекопска.

Местонахождение участка:   міський будинок культури, 2-й поверх, фойє 

Границы участка::  вул.Зелений тупик,   вул.Калініна: 5–12;   вул.Ломоносова: 7; вул.Менделєєва: 17–30, 48/10;   вул.Чкалова: 2, 4; 

 

 

 

 Дільнична виборча комісія № 010907 (на 15.10.2012 г.)

Голова комісії – Біленко Сергій Борисович, 1962 року народження, суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина»  (работник д/сада «Дюймовочка»)

Заступник голови комісії – Грабова Олена Василівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – фракція комуністів.(пенсионер  ЗАГСа)

Секретар комісії – Олійник Людмила Володимирівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.(работник Дворца культуры)

Члени комісії:

Бороденко Галина Валеріївна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Андрєєва Наталя Євгенівна.

Буря Елеонора Миколаївна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Українська морська партія.

Василенко Ірина Олександрівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Народна Партія.

Гласова Людмила Анемпадистівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Партія регіонів.

Дорогій Марина Василівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Політична партія «Зелені».

Захар’ян Володимир Григорович, 1953 року народження, суб’єкт подання – Лебедєв Ігор Володимирович.

Іванякова Наталя Павлівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Політична партія «НОВА ПОЛІТИКА».

Колесников Володимир Васильович, 1956 року народження, суб’єкт подання – Політична партія «Народна ініціатива» ( ЦГБ, нарколог)

Лобова Тетяна Сергіївна, 1947 року народження, суб’єкт подання – Політична партія «Партія Народний порядок».

Логіна Антоніна Яківна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Тарасов Валерій Іванович.

Лошкарьова Галина Іванівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Нечаєв Олександр Ігоревич.(учитель школы №3)

Мазурік Людмила Василівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Політична партія «Справедлива Україна».

Младенова Анжела Василівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Остапчук Тетяна Геннадіївна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Слов’янська партія.

Синюк Жанна Анатоліївна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Політична Партія «Козацька Українська Партія».

Тяжолова Лариса Олександрівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Канівець Наталія Іванівна. (воспитаитель д/сада)

Удод Наталя Михайлівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – депутатської фракції «Наша Україна – Народна Самооборона»(мед.сестра д/сада «Родничок»)

Чудінова Катерина Миколаївна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Плошихіна Наталя Василівна.

Шаріпова Юлія Олександрівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Постєвая Тамара Григорівна.

Шершун Ірина Романівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Іванов Володимир Кіндратович.

Якубенко Галина Григорівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Аграрна партія України. (юрист Центра занятости)

 

1 КОММЕНТАРИЙ

  1. 0

    0

    Ошибся мальок Админ — в названии место участка школа № 4 а в материале — ДК…
    Осеняя заторможенность или…

Comments are closed.