Результаты выборов в ВР Украины на избирательном участке №010908(партийный список). Местонахождение участка – школа № 4, председатель избиркома – Касторный В.В.

0
693
0
0

Знакомимся с результатами выборов в ВР Украины на избирательном  участке №010908  г.Красноперекопска.

Местонахождение участка:    школа №4,  1-й поверх

Границы участка:  вул.Калініна: 13–47;    вул.Кірова: 21–21/15, 23–60, 62, 64;   вул.Кримська,    вул.Мічуріна: 73, 75, 79–85, 88, 90;    вул.Папаніна: 7, 13, 15–56;    вул.Фрунзе: 20–63/41;    вул.Чкалова: 3, 5–10;    вул.Шевченка,   пров.Танковий

 

.                        

  Информация любезно передана на электронный адрес сайта первым секретарем Красноперекопского ГК КПУ Синяковым Павлом Анатольевичем.(050 210 15 13).

 Дільнична виборча комісія № 010908 (на 15.02.2012)

Голова комісії – Касторний Владіслав Володимирович, 1971 року народження, суб’єкт подання – фракція комуністів.(безработный)

Заступник голови комісії – Кан Лілія Юріївна, 1973 року народження, суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.(директор школы №4)

Секретар комісії – Іріоглу Ірина Олександрівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Плошихіна Наталя Василівна.(учитель школы №4)

Члени комісії:

Абдуллаєва Олена Василівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Андрєєва Наталя Євгенівна.(учитель школы №4)

Голбан Тетяна Андріївна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Нечаєв Олександр Ігоревич.(завхоз школы №4)

Двойнікова Марія Михайлівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Слов’янська партія.

Євдокименко Ірина Юріївна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Канівець Наталія Іванівна. (организатор школы №4)

Камишова Тетяна Михайлівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Іванов Володимир Кіндратович.(учитель школы №4)

Кан Олександр Валентинович, 1969 року народження, суб’єкт подання – Партія регіонів.(предприниматель).

Кіріченко Віталій Миколайович, 1978 року народження, суб’єкт подання – Політична партія «Зелені».

Масляк Світлана Іванівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Аграрна партія України.

Паламарчук Галина Олександрівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Політична партія «Справедлива Україна».(учитель школы №4)

Полякова Юлія Леонідівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Лебедєв Ігор Володимирович.

Рибалко Євген Євгенович, 1983 року народження, суб’єкт подання – Політична Партія «Козацька Українська Партія».

Сірик Тетяна Володимирівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Степаненко Тетяна Володимирівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Народна Партія.(секретарь школы №4)

Сучок Інна Петрівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина» (работник стадиона «Химик»).

Сучок Олексій Анатолійович, 1987 року народження, суб’єкт подання – депутатської фракції «Наша Україна – Народна Самооборона»(предприниматель)

Улицька Світлана Романівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Постєвая Тамара Григорівна.(учитель школы №4)

Шевченко Анатолій Анатолійович, 1984 року народження, суб’єкт подання – Християнсько-демократична партія України.

Шевченко Дарина Віталіївна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Тарасов Валерій Іванович.

Шульгач Оксана Вікторівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Політична партія «Народна ініціатива».

Яковенко Валентин Євгенович, 1982 року народження, суб’єкт подання – Політична партія «НОВА ПОЛІТИКА».