Результаты выборов в ВР Украины на избирательном участке №010909 (партийный список). Местонахождение участка – детский сад «Золушка», председатель избиркома – Михайлишина М.А.

0
359
0
0

Знакомимся с результатами выборов в ВР Украины на избирательном  участке №010909 г.Красноперекопска

Местонахождение участка:  дитячий садок «Золушка»,  мікрорайон 10, буд.25,

Границы участка:  вул.Гоголя: 15–17, 19–52;   вул.Кірова: 61, 63, 65–102;   вул.Мічуріна: 87, 89, 91–140;    вул.Папаніна: 60–98/42;    вул.Східна: 18–40;    пров.Гоголя, пров.Поштовий,    пров.Проїзний, м-н.10: 5–7;    м-н.8: 13;

 

.                                       

 Информация любезно передана на электронный адрес сайта первым секретарем Красноперекопского ГК КПУ Синяковым Павлом Анатольевичем.(050 210 15 13).

Дільнична виборча комісія № 010909

Голова комісії – Михайлішина Мар’я Олексіївна, 1948 року народження, суб’єкт подання – Лебедєв Ігор Володимирович.

Заступник голови комісії – Плєва Галина Яківна, 1945 року народження, суб’єкт подання – Партія регіонів.

Секретар комісії – Шилін Олексій Володимирович, 1987 року народження, суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».(работник «Везунчика»)

Члени комісії:

Антонова Віра Андріївна, 1948 року народження, суб’єкт подання – Постєвая Тамара Григорівна.

Бєлікова Людмила Миколаївна, 1949 року народження, суб’єкт подання – Плошихіна Наталя Василівна.(пенсионер Управления образования)

Варнавська Наталя Олександрівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Українська морська партія.

Дземішкевич Наталя Олександрівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Політична партія «Народна ініціатива».(учитель школы №4)

Жук Ірина Анатоліївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Політична партія «Справедлива Україна».

Климова Лариса Михайлівна, 1950 року народження, суб’єкт подання – Андрєєва Наталя Євгенівна.

Кустріч Тетяна Анатоліївна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Політична партія «Зелені».

Легашев Анатолій Іванович, 1949 року народження, суб’єкт подання – фракція комуністів. (пенсионер КСЗ)

Лісовенко Галина Миколаївна, 1955 року народження, суб’єкт подання – депутатської фракції «Наша Україна – Народна Самооборона»(пенсионер Укрзализници)

Макуха Людмила Миколаївна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Канівець Наталія Іванівна. (воспитатель д/сада «Аленушка)

Недбай Євгенія Ігорівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Іванов Володимир Кіндратович.

Проданова Наталя Миколаївна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Слов’янська партія.

Середа Світлана Василівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Скроцька Валентина Петрівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Щербакова Наталя Вікторівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Народна Партія. (предприниматель)

Яковенко Наталя Володимирівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Політична партія «НОВА ПОЛІТИКА».(пенсионер Управления образования)

Яковенко Олена Анатоліївна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Нечаєв Олександр Ігоревич.