Результаты выборов в ВР Украины на избирательном участке №010902 г.Красноперекопска(партийный список).Местонахождение-вечерняя школа.Председатель избиркома-Гаврилишина Л.Н.

0
759
0
0

Начинаем знакомиться с результатами выборов в ВР Украины на избирательных участках г.Красноперекопска. 

 Избирательный участок  № 010902 ( председатель комиссии Гаврилишина Л.Н.).

Месторасположение участка: вечірня змінна школа, актова зала, мікрорайон 1, буд.3.

            Границы участка: вул.Електропідстанція, вул.Північна, м-н.1: 1–5, 27–28, 30–31;

 

 

 

              Информация любезно передана на электронный адрес сайта первым секретарем Красноперекопского ГК КПУ Синяковым Павлом Анатольевичем.(050 210 15 13).

                          Дільнична виборча комісія № 010902 (на 15.10.2012 г.)

Голова комісії – Гаврилишина Лариса Миколаївна, 1963 року народження, суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.(работник Управления образования)

Заступник голови комісії – Жаворонкова Тетяна Олександрівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.(работник управления образования)

Секретар комісії – Царенок Лідія Іванівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – фракція комуністів.(пенсионер ПБЗ)

Члени комісії:

Алімова Наталя Олегівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Соціал-демократична партія України (об’єднана).

Грицина Ірина Сергіївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Канівець Наталія Іванівна.

Губочалов Ярослав Дементійович, 1962 року народження, суб’єкт подання – Андрєєва Наталя Євгенівна.

Губочалова Олена Миколаївна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Політична партія «Зелені».( кассир железнодорожных касс)

Івченко Лариса Іванівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Політична партія «НОВА ПОЛІТИКА».

Лєщук Людмила Іванівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Народна Партія.

Матвєєва Зоя Петрівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Політична партія «Народна ініціатива».

Мусієць Олександр Анатолійович, 1955 року народження, суб’єкт подання – Іванов Володимир Кіндратович.

Постнікова Олена Анатоліївна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Слов’янська партія.( учитель школы №1)

Рогов Михайло Дмитрович, 1964 року народження, суб’єкт подання – Постєвая Тамара Григорівна.

Стожок Юлія Володимирівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Лебедєв Ігор Володимирович.

Уразов Олександр Андрійович, 1947 року народження, суб’єкт подання – Нечаєв Олександр Ігоревич.

Уразова Лариса Григорівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Партія регіонів.(руководитель д/сада)

Фідоренко Валентина Миколаївна, 1970 року народження, суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Фіногенова Наталя Володимирівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Українська морська партія.

Шевченко Тамара Олексіївна, 1949 року народження, суб’єкт подання – Партія «Громадянська солідарність».

Юсіп Валентина Дем’янівна, 1944 року народження, суб’єкт подання – депутатської фракції «Наша Україна – Народна Самооборона».

   http://pervom-ark.gov.ua/page/spiski—uik—ovk-№9)