Фирташ решил напомнить о себе

1
438
0
0

29 листопада дивіться спеціальну програму «Сила, яка об‘єдную бізнес. З‘їзд Федерації роботодавців України»  о 20:00 на Першому національному каналу.

27 листопада 2012року у Києві відбудеться наймасштабніший форум українського бізнесу – з‘їзд Федерації роботодавців України. У роботі з‘їзду візьмуть участь близько 500 власників та керівників підприємств, відомих бізнесменів з усіх регіонів України, які представляють всі галузі економіки України. У з‘їзді також візьмуть участь Голова Федерації роботодавців України Дмитро Фірташ, прем‘єр-міністр України Микола Азаров, керівники міністерств та відомств, зокрема Державної податкової служби України, Державної митної служби України та інших державних органів та установ.

Однією з головних тем з’їзду стане питання розгляду шляхів та ініціатив роботодавців для вирішення проблеми зайнятості, оцінка готовності влади та бізнесу до вирішення проблеми зростання безробіття.

1 КОММЕНТАРИЙ

 1. 0

  0

  Наш мохнатый кормилец сообщил что «покращення» это миф для овощей:
  «За інформацією Федерації роботодавців України, на 1 жовтня 2012 загальна заборгованість держави перед бізнесом з податку на додану вартість склала 40 млрд. грн. Крім того, переплата з податку на прибуток склала 16 млрд. грн.»

  На что Азаров сообщил что денег действительно нет:

  «Уряд розглядає можливість випуску цінних паперів. Швидше за все, з 1 січня це буде зроблено. »

  Т.е. дырка в бюджете составляет 56 млрд. грн.

  Последствия: несвоевременная выплата з/п бюджетникам и пенсий.
  Подробнее:
  ua.fru.org.ua/uryad-rozglyane-propoziciyu-fru-pro-vipusk-pdv-obligacij/

Comments are closed.