В помощь избирателю:состав участковых избирательных комиссий №06001,06002 и 06003.

0
490
0
0

 Склад дільничної виборчої комісії № 06001

(центр: м-н 1,буд. 3, вечірня змінна школа)

Посада в комісії

Партія

Пачина Світлана Дмитрівна

голова

Всеукрвїнське обєднання «Свобода»

Гаврилишина Лариса Миколаївна

Заступник голови

Народна партія

Стожок Юлія Володимирівна

Секретар

Партія «Віче»

Губочалов Ярослав Дементійович

Член комісії

Партія регіонів

Царенок Віра Микитівна

Член комісії

Комуністична партія України

Грицина Ірина Сергіївна

Член комісії

Політична партія «Зелені»

Недоговорова Алевтина Вікторівна

Член комісії

Партія Зелених України

Рогов Михайло Дмитрович

Член комісії

Народно-демократична партія

Алексєєва Аліна Олегівна

Член комісії

Політична партія «Нова політика»

Малаховська Єлізавета Єдмундівна

Член комісії

Політична партія «Руська Єдність»

Цибульская Олена Петрiвна

Член комісії

ВО «Батьківщина»

Губочалова Олена Миколаївна

Член комісії

Голова МВК

Алімова Наталя Олегівна

Член комісії

Голова МВК

Фіногенова Наталя Володимирівна

Член

Голова МВК

 Голова Красноперекопської міської виборчої комісії Л.М.Гаврилишин

Секретар Красноперекопської міської виборчої комісії Г.М.Могильна

 

 Склад дільничної виборчої комісії № 06002

(центр: вул..Захарова, буд. 4, КУВК «школа-гімназія» №3

Посада в комісії

Партія

Самойленко Валентина Борисівна

Голова

Народна партія

Мельник Людмила Василiвна

Заступник голови

Всеукраїнське обєднання «Батьківщина»

Нікішенко Марина Леонідівна

секретар

Партія Зелених України

Шаламай Ігор Миколайович

Член комісії

Партія регіонів

Старцева Сніжана Вікторовна

Член комісії

Комуністична партія України

Соловей Тетяна Володимирівна

Член комісії

Партія «Зелені»

Дедікова Яна Олексіївна

Член комісії

Народно-демократична партія

Шаламай Юлія Валентинівна

Член комісії

Політична партія «Нова Політика»

Михайлова Інна Валентинівна

Член комісії

Політична Партія «Руська Єдність»

Гриценя Тетяна Сергіївна

Член комісії

Партія «Віче»

Лада Вікторія Володимирівна

Член комісії

Всеукраїнське обєднання «Свобода»

Піщук Лідія Петрівна

Член комісії

Голова МВК

Шевчук Наталія Петрівна

Член комісії

Голова МВК

Зигар Оксана Іванівна

Член комісії

Голова МВК

Оганян Армен Суренович

Член комісії

Голова МВК

Стаднік Марія Василівна

Член комісії

Голова МВК

Оганян Белла Суренівна

Член комісії

Голова МВК

Мусієць Людмила Іванівна

Член комісії

Голова МВК

Голова Красноперекопської міської виборчої комісії Л.М.Гаврилишин

Секретар Красноперекопської міської виборчої комісії Г.М.Могильна

 Склад дільничної виборчої комісії № 06003

центр: м-н 2, буд. 8, НКЦ КИЭХП)

Посада в комісії

Партія

Турецька Олена Володимирівна

Голова

Партія Зелених України

Нєкрасова Алевтина Василівна

Заступник голови

Партія «Віче»

Рудковська Світлана Володимирівна

секретар

Політична Партія «Нова Політика»

Венгерова Тетяна Михайлівна

член комісії

Партія регіонів

Кирилова Світлана Анатоліївна

член комісії

Комуністична партія України

Вольков Генадій Павлович

член комісії

Партія «Руська Єдність» республіка

Дубініна Наталя Валентинівна

член комісії

Політична партія «Зелені»

Чуприна Галина Володимирівна

член комісії

Народно-демократична партія

Ліпай Катерина Валентинівна

член комісії

Народна партія

Гудим Леонід Олексійович

член комісії

Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

Зубко Наталья Миколаiвна

член комісії

Всеукраїнського об’єднання«Батьківщина

Карпенко Лариса Іванівна

член комісії

Голова МВК

Турецький Віктор Никифорович

член комісії

Голова МВК

Сироткіна Людмила Станіславівна

член комісії

Голова МВК

Суботкін Олег Дмитрович

член комісії

Голова МВК

Жидкова Світлана Анатоліївна

член комісії

Голова МВК

Снєгур Дар’я Андріївна

член комісії

Голова МВК

Приймачук Наталія Іванівна

член комісії

Голова МВК

 Голова Красноперекопської міської виборчої комісії       Л.М.Гаврилишин

Секретар Красноперекопської міської виборчої комісії     Г.М.Могильна