Відбулася зустріч начальника Красноперекопського міського відділу міліції Ігоря Хомина з головою Ішуньської сільської ради Ганною Мартинюк та жителями села Ішунь

0
730
0
0

Відбулася зустріч начальника Красноперекопського міського відділу міліції Ігоря Хомина з головою Ішуньської сільської ради Ганною Мартинюк та жителями села Ішунь.

Зустріч пройшла в теплій і дружній обстановці. Підполковник міліції Хомин розповів присутнім про головні напрямки діяльності міліції, після чого громадяни мали змогу задати головному міліціонеру району свої питання, що стосуються правоохоронної діяльності.
Голова сільради Ганна Мартинюк у свою чергу подякувала Ігорю Ярославовичу за роботу дільничного інспектора міліції — молодого співробітника Олександра Свистунова. Вона запевнила керівника міліції, що буде тісно співпрацювати з новим «шерифом» і допомагати у вирішенні питань, які знаходяться в компетенції сільської ради.
У ході зустрічі був піднятий ряд наболілих для жителів села питань. Зокрема, випадки крадіжок трансформаторного масла з електропідстанції, розташованої в цьому селі.
Ігор Хомин закликав громадян до співпраці, запевнивши, що будь-яка отримана правоохоронцями інформація про вчинені або підготовані правопорушення чи осіб, підозрюваних у їх скоєнні, буде негайно прийнята до відома і відпрацьована.
Ігор Ярославович підкреслив, наскільки важлива така тісна взаємодія, та як вона допоможе убезпечити безпеку і правопорядок на території району.
Крім того, підполковник міліції Хомин навів кілька прикладів за останній період, коли саме завдяки своєчасному сигналізуванню з боку громадян було розкрито низку злочинів.
— Порядок в селі залежить не тільки від міліціонерів, а й від самих жителів. Тісна взаємодія завжди дає позитивний результат у боротьбі зі злочинністю — підкреслив правоохоронець.

Гульнара Горохова
СЗГ ГУМВС України в АР Крим

http://mvs.gov.ua/mvs/control/ark/uk/publish/article/90008;jsessionid=85FAA9DF686CB32EF9029C7BEBC7BD36