Розпочався окружний табір округи Крим «Князівство Феодоро»

1
453
0
0

23 червня пластуни з Севастополя, Сімферополя, Бахчисараю, Красноперекопська,  Джанкоя, Запоріжжя та Нікополя урочисто відкрили окружний табір округи Крим «Князівство Феодоро».

Перший етап відбувається поблизу печерного міста Ескі-Кермен, який колись був частиною середньовічної держави Феодоро. Відповідно назва і легенда табору прив’язана до місця таборування. Назовництво також оригінальне, зокрема комендант — князь, бунчужний — кат, писар — філософ, інтендант — купець, а лікар — друїд.

Пройшло не так багато часу з моменту відкриття, а учасники вже встигли поринути в атмосферу середньовічного князівства. Попри традиційні пластові заняття таборовики вправлялись у стрільбі з лука, метанні ножів та сюрікенів, а також мали екскурсію в печерне місто Ескі-Кермен. На свято Трійці на табір завітали поважні гості – приятелі Пласту, зокрема капелан округи Крим архієпископ УПЦ КП о. Климент, який провів молебень для таборовиків, та голова Кримського центру ділового та культурного співробітництва «Український дім» Андрій Щекун. Пластуни підготували для гостей імпрезу до свята Трійці. Загалом на таборі панує весела та дружня атмосфера!

http://www.plast.org.ua/news?newsid=9854

БОЛЬШЕ ФОТОГРАФИЙ ПО ССЫЛКАМ:

http://vk.com/album-55458079_176552875

http://www.facebook.com/CrimeaPlast/photos_stream

1 КОММЕНТАРИЙ

  1. 0

    0

    Саме в День Перемоги лутугинські пластуни завітали до своїх побратимів зі Сєверодонецька на традиційний захід, який духовне об’єднує всіх пластунів України.

Comments are closed.