Своє 60-річчя відзначила пожежна частина № 29 м. Красноперекопськ. ВИДЕО.

0
640
0
0

Своє 60-річчя відзначила пожежна частина № 29 м. Красноперекопськ. На честь цього організовано святковий захід, на який було запрошено співробітників Головного Управління ДСНС України в АР Крим, керівництво, колектив і ветеранів частини, представників міськдержадміністрації, міської ради та багато інших шановних гостей

За час існування частина не раз піддавалася ряду реорганізацій, пов’язаних зі зміною найменування підрозділу. Історія розвитку пожежної частини № 29, тісно пов’язана з історією розвитку пожежної охорони в Криму і бере свій початок ще з 1953 року, коли було побудовано існуючу понині будівлю. Раніше Воєнізована пожежна команда розміщувалася на території ПАТ «Бормзавод».

Завдяки мужності та самовідданості при гасінні пожеж, рятуванні людей і майна від вогню особовий склад не раз було гідно нагороджено медалями урядовими та відомчими нагородами. 16 серпня в актовому залі Палацу культури м.Красноперекопська відбулась урочиста нарада, на якій знову були відзначені кращі бійці, керівники, ветерани. Всього загальна чисельність рятувальників у державній пожежно-рятувальної частини № 29 становить 36 чоловік особового складу.

Свято продовжилося презентацією документального фільму про стоврення частини № 29. Потім відбулося покладання квітів до меморіалів «Три штурми Красноперекопська» і «Жертвам Чорнобильської катастрофи». Крім того, у цей день на центральній площі міста для всіх бажаючих відбулась демонстрація пожежної техніки та показові виступи особового складу Красноперекопського міськрайвідділу.

Рятувальники продемонстрували свої вміння та можливості сучасного обладнання у змодельованих надзвичайних ситуаціях. І дорослі, і діти змогли відчути себе справжніми працівниками ДСНС, посидіти за кермом бойової машини, приміряти бойовий одяг рятувальника.

І, звичайно ж, порадували рятувальники гостей свята своєю фірмовою «водної феєрією».

http://crimea.mns.gov.ua/news/1001.html