Звернення до українців Світу

0
463
0
0

Шановні наші брати і сестри!

Де б Ви не проживали на нашій планеті, ми переконані, —  Ви завжди пам’ятаєте, що Ваші корені з України, з тієї чудової землі, яка вражала своєю родючістю та щедрістю, а тому народ, що на ній живе, постійно опинявся в ярмі армій завойовників, пережив голодомор, століття духовного та фізичного нищення. І вижив, і здобув свою державу, і тепер бореться з новими загарбниками, хитрішими і серйознішими стократ. Бо ці загарбники нищать в прямому змісті цього слова людей, ґрунти та надра, ліси і воду, зробили нашу землю полігоном модерного фізичного винищення. А зараз намагаються позбавити нас найважливішого – рідної землі.

Т.Г. Шевченко писав:

Подивиться на рай тихий,
На свою країну,
Полюбіте щирим серцем
Велику руїну, …
За таких умов лише об’єднання, спільна кропітка щоденна робота дозволить зберегти той неоціненний божий дар, який отримав наш народ і яким до сьогодні не  може повною мірою скористатися – щедрістю української душі, багатством рідної землі, силою рідного слова та пісні.

Свої старання просимо ВАС зосередити в таких основних напрямках:

—          Встановлення конституційного ладу в Україні через створення територіальних громад як юридичних осіб – власників землі, лісу, надр, комунального майна.

З моменту прийняття Конституції України жодного дня справжній власник української держави – громадянин так і не здобув своєї власності, не зміг нею скористатися на користь свою, своїх дітей, своєї громади, свого народу. У нього його державу вкрали.

Без територіальних громад не може бути чесних виборів і легітимних виборчих комісій, не може бути чесної правоохоронної та судової системи. Бо дожили до того, що лікар може покинути хворого, міліціонер продає наркотики, суддя судить за вказівками по телефону, а викладач ставить оцінку пропорційно до суми у кишеню. За таких умов громада має обирати свого міліціонера, свого суддю, свого прокурора, сама навести лад в медицині та освіті. Лише такий прозорий потужний механізм як громада дозволить народу стати активним будівничим свого майбутнього.

Саме громади – власники землі, лісу, майна стануть гідними партнерами для вітчизняного та іноземного інвестора. Нема толку у цій справі з депутата чи мера, що сьогодні є, а завтра шукай вітру в полі. У громади є достатні законодавчі можливості уникнути руйнуючого впливу ефемерного вітчизняного творіння — податкового кодексу.

—          Забезпечити в Україні прозорі та чесні вибори. «Рабів до раю не пускають». А громада ніколи не складається з рабів, бо вона чинить свою волю, волю вільних людей.

На жаль, зараз представницький орган громади – рада депутатів живе сама по собі, а громада сама по собі. Бо на виборах, переважно за гречку та гарні обіцянки, депутатові достатньо отримати невеличкий відсоток, а не більшість. Бо засновником юридичної особи – ради депутатів — громада не є. Бо легітимної реєстрації юридичних осіб – рад народних депутатів — в Україні не відбулося. Бо юридичною особою – власником, як у більшості держав Європи,  територіальна громада за Конституцією має бути, але жодного дня не була. Лише у ці останні місяці на загальних зборах кількох десятків українських сіл у 10 областях України громада відчула свою силу, оголосила про свої права і почала чинити свою правду, захищаючи себе від отруєння землі та вод, скидів відходів виробництва на територію заповідників, незліченні сміттєзвалища замість сміттєпереробних заводів,  крадіжок землі, ставів, лісу олігархами та чиновництвом.

—          Час робити наголос не на ринки сировини та напівфабрикатів , а на ринки готової продукції.

—          Металургійні та хімічні гіганти з технологіями 70-80 рр. минулого століття, для потреб яких працює весь народ, перебувають у приватних руках, але весь народ розраховується за спожитий ними газ та інші дорогі ресурси. Тому необхідно змінювати структуру економіки.

—          Україна є державою з однією з найгірших податкових систем у світі. Необхідністю є  скорочення в Україні податків та зборів до рівня, що забезпечить прискорене товарне виробництво.

—          Повна відмова від зовнішніх державних запозичень, які спрямовані не на розвиток виробництва та інфраструктури. І лише зі згоди реального власника – територіальної громади.

—          Без автономії вітчизняних наукових закладів, зокрема університетів, неможливо говорити про заняття наукою як такою. Фінансування науки та культури за залишковим принципом – ганьба для держави. Справа навіть не в мізерній оплаті праці, а в доведенні викладача вузу до рівня чиновника, що заглиблений в паперове спілкування з контролюючими структурами, а не в наукові роздуми. Захист наукових дисертацій став прибутковим бізнесом. Це у державі, що дала світу космонавтику.

—          Забезпечити в Україні заборону купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення  — головної умови життєдіяльності та свободи людини.

Висловлюємо ВАМ щиру подяку за постійну турботу за долю України та всього українського.

Ваша активна громадська позиція, медіа – підтримка, консультативна участь, віримо, допоможе нам усім разом побудувати таку Україні, з якої жоден українець не поїде більше шукати кращого хліба в чужі краї.

28 липня 2013р.

Звернення підписали:

Асамблея громадських організацій малого та середнього бізнесу України

__________________________ Ігор Гурняк

ГО  «Всесвітній  Український  Бізнес – Економічний  Фонд” (ВУБЕФ)   

____________________ Анатолій Ковальов

Свої зауваження та Ваші бажання  долучитися до підпису просимо надсилати на адресу aaa77748@mail.ru, тел. 0963891937 Анатолій Ковальов

http://www.seredniy-klas.org/news/zvernennja_do_ukrajinciv_svitu/2013-08-01-224