Чем сейчас занят лидер Красноперекопской «Свободы»?

3
345
0
0

Постановою КМУ вид 11.08.2010 №764 (зi змiнами, внесеними постановою КМУ вiд 24.07.2013 року № 626) прийнято рiшення про лiквiдацiю ДП ДАК «Хлiб Украини “Красноперекопський комбинат хлебопродуктив», код ЭДРПОУ 31728055, мiсцезнаходження: iнд.96020, АР Крим,Красноперекопський район, с.Почетне, вул.Елеваторна, буд.2.

Головою лiквiдацiйноi комicii призначено IВАНЮКА АНДРIЯ МИХАЙЛОВИЧА, адреса: iнд.96000, АР Крим, м.Красноперекопськ, мiкрорайон 2, буд.2,кв.33, iдент.код  хххххххххх.

            Претензiiкредиторiв приймаються протягом двох мiсяцiв з моменту опублiкування оголошення за адресою:iнд.96020, АР Крим, Красноперекопський район, с.Почетне, вул.Елеваторна, буд.2, тел./факс (06565) 2-16-04, 3-19-06

   Информация напечатана в газете «Перекоп» №39 от 12 октября 2013 года

3 КОММЕНТАРИИ

 1. 0

  0

  Кто бы сомневаля))))) Детишки и походы забыты ?))))))) Ну да-ну да)))) )Кушать и маленькой власти то хочется!)))))

 2. 0

  0

  Вибачте за пізну реакцію на дане «сенсаційне повідомлення». В даний час не бажаю виставляти статті на даному сайті, так як проаналізувавши роботу адміністраторів стає зрозуміло, що тут ведеться прихований і неприхований піар Комуністичної партії. Я дякую за раніше надану можливість мені виставляти свою інформацію. Та інформація не завжди подається правильно і достовірно, деяка зовсім не подається, особливо що стосується КПУ. Раніше я вважав даний сайт оппозиційний, так як про владу говориться багато і інколи про місцевих оппозиціонерів, звичайно менше. Але така скрита тактика, наприклад як заголовок цієї статті про мене, чи інформація про Кір’ян Т.П. (подана раніше) насторожує. І в кікці кінців для простого читача, вимальовується найкраща альтернатива в місті — КПУ. Широко підкреслюється скрита лінія коментарів «мер Філіпчук – бандерівець», «Свобода те саме – геть бандерівців», хоча мер ніколи не позицінував, як бандерівець, а навпаки – лідером комсомолу, а українців в місті третина населення. Пропоную адміністратору – автору статті давати людям повну інформацію, не тільки котра вигідна КПУ. Повідомити , що на підприємстві «Красноперекопський КХП» я працював начальником охорони, після звільнення директора залишився виконуючим обов’язків, бо з працівників є тільки охорона і на пів ставки оформлений бухгалтер (не головний). Охоронця ж не призначать ліквідатором. Відносно підприємства відкрито провадження про банкрутство, є мільйонні борги, заробітна плата не випдачується і всі працівники працюють за «дякую». Якщо це дуже жирне місце (відкуп) , прошу автора заголовку звернутись до мене, я включу вас до комісії з ліквідації, навіть можливо в якості голови. Коментуючому Мдя) рекомендую цікавитись більше Пластом. Цього року ми побували на Джемборі «Зустріч друзів – урочище Су-Учхан» та провели найкращий за три останні роки табір «Князівство Феодоро», осіння мандрівка на Дімерджи відкладається за погодніх умов. Є проблеми пов’язані з відсутністю приміщення, та моєю особистою зайнятістю, тому що народився син. Без будь-якого фінансування, підтримую Пласт, Українську церкву і ВО Свобода, працюю із зверненнями громадян. Людям в очі я дивлюся спокійно і чесно. А слухи поширються завжди з метою очорнити конкурента чи противника, в нашому випадку на політичному фронті міста. Завжди на зв’язку. (тел. 095-355-75-07)

  • 0

   0

   Поддерживаю Андрея и всех остальных в данном вопросе.
   Ушёл с сайта из-за корректировки (искажения) Админом текстов комментаторов на своё личное усмотрение и прихоти, выдавая такие тексты за мнение комментирующего.

Comments are closed.