З’явився сайт, на якому можна слідкувати за депутатами — rada.oporaua.org

1
317
0
0

Громадянська мережа ОПОРА презентувала сайт, на якому можна відслідкувати роботу депутатів у сесійній залі Верховної Ради та у профільних комітетах.

 Як передає кореспондент «УНІАН», під час презентації координатор політичних і виборчих програм ОПОРИ Ольга Айвазовська зазначила, що вони хочуть зробити «максимально зрозумілим і публічним парламент”.

 Вона відзначила, що кількість оперативних даних, які оприлюднюються на офіційному сайті ВР, є надзвичайно великою і на її аналіз необхідно витратити велику кількість часу.

 Зокрема, пояснила Айвазовська, йдеться про ті аспекти, які стосуються політичних передумов та наслідків прийняття тих чи інших рішень в парламенті, які потім «конвертуються в конкретні голосування, в поведінку депутатів під час розгляду законопроектів в комітетах Верховної Ради”.

 Так, відзначила вона, на їхньому сайті rada.oporaua.org можна отримувати зведену аналітичну інформацію, яка поновлюється в режимі реального часу.

У вас есть новость или интересные фото- и видеоматериалы? Тогда присылайте их нам по адресу perekop_online@mail.ru  или воспользуйтесь формой обратной связи.

 Повысили квартплату? Вымогают деньги в детском саду, школе, больнице? Не выплачивают зарплату и пенсию? Не ремонтируют крыши домов? Требуют взятку? Не оформляют землю? Незаконно увольняют?  По этим и другим вопросам вы можете обратиться на «горячие» телефонные линии, которые созданы для реагирования на обращение граждан, учреждений, организаций, предпринимателей, ветеранов и всех, кто не может решить свои проблемы на местном уровне. Кто не стучится, тому не открывают!

 Телефон «горячей» линии  с Председателем Совмина АР  Крым Могилевым А.В.

                                                0- 800-505-525

Телефон «горячей» линии с Премьер-министром Украины Азаровым Н.Я.

                                                0-800-507-309

Соединение со стационарных телефонов и мобильных- МТС – БЕСПЛАТНО!

 Зокрема, сайт має розділ «Статистика”, де публікуються рейтинги депутатів, є «кабінети” депутатів з довідковою інформацією, присутністю їх на голосуванні та на засіданнях профільних комітетів. Також можна переглянути статистику голосувань по фракціях за усі законопроекти ВР сьомого скликання. Крім того, можна в автоматичному режимі порівняти сумісність голосування фракцій. Щодо сумісного голосування, то, за словами Айвазовської, депутатам від «Свободи” не сподобалося, що за даними аналізу другої сесії, у них «забагато спільних голосувань із Партією регіонів”.

 «Але це факт і його потрібно приймати. Це не обов`язково свідчить, що вони йдуть на колаборацію. Скоріше про те, що є пакет документів, в яких політиці не має бути місця”, — сказала вона.

 Також на сайті можна переглянути інформацію щодо запитів та виступів депутатів. У розділі «Документи” можна ознайомитися з протоколами засідань парламентських комітетів.

 Крім того, додала Айвазовська, ОПОРА намагається «мотивувати депутатів до відкритості в питаннях їхніх помічників».

 «Посилаючись на якісь потенційні переслідування цих людей, закривають інформацію про те, хто безпосередньо є їхньою допоміжною фаховою особою, яка сприяє розробці тих чи інших законодавчих ініціатив або роботі народного депутата в окрузі”, — сказала представник ОПОРИ.

 Вона також висловила сподівання, що Верховна Рада «перестане боятися” оприлюднювати інформацію про свою діяльність, тому що «вона є обов`язковою для того, щоб кожен громадянин розумів, чим займається Верховна Рада, і від цього також підвищиться довіра”.

 Нагадаємо, в липні Окружний адміністративний суд міста Києва зобов’язав Апарат Верховної Ради України надати Громадянській мережі ОПОРА копію штатного розкладу, який містить інформацію про структурні підрозділи Апарату ВРУ, назви посад, чисельність працівників і оклади по кожній посаді.

http://intv.ua/news/68212-zyavivsya-sayt-na-yakomu-mozhna-sldkuvati-za-deputatami.html

1 КОММЕНТАРИЙ

  1. 0

    0

    Анекдот: Встречаются два телевизора. Один другого спрашивает: -А чего это ты такой оплеванный? — Да, просто сегодня по одному из каналов опять депутатов в Раде показывали….

Comments are closed.