«Евросодом — геть!». ВИДЕО.

1
342
0
0

В YouTube появился ряд роликов, свидетельствующих о жестких попытках милиции воспрепятствовать проведению во Львове молебна против евроинтеграции. Стражи порядка применили грубую силу и рукоприкладство, несмотря на то, что люди стояли на коленях. Из рук у молящихся вырывались транспаранты «ЕС принесет конец христианству», «ЕС – уничтожение моральных ценностей» и т.п.
Подчеркнуто миролюбивых участников молебна, которые скандировали «Евросодом — геть!», грубо выдергивали из общей массы молящихся и заталкивали в автозаки. Женщин (в т.ч. и монахинь) валили наземь, некоторых из них – спиной на металлическую изгородь вокруг деревьев. Не было проявлено особого отношения и к пенсионерам, посмевшим усомниться в правильности европейского выбора Украины.
Шокирующие видеосвидетельства – по ссылкам: http://www.youtube.com/watch?v=dc4lXAenyvk, http://www.youtube.com/watch?v=phRnZd_Pw28
Несмотря на то, что инцидент произошел 2 декабря, СМИ о нарушении таких принципов европейской демократии, как свобода слова и свобода собраний, до сих пор не сообщили.

1 КОММЕНТАРИЙ

 1. 0

  0

  Интересная идея на страничке фейсбука А.С.Гриценко:
  Зомбоящик Зомботелек Є пропозиція дати Януковичам по морді “мокрою ганчіркою” !
  Навіть у спальних районах Києва, не кажучи вже про Донбас чи Харків, майже не відчувається, що в державі щось відбувається. Оскільки з питанням ЄС багато хто з людей ще не визначився, але однозначна більшість за відставку цієї злодійської влади, потрібно поставити одне єдине питання і дати одну єдину відповідь в обличчя цій зграйці покидьків !
  А саме : “Якщо Ви проти режиму Януковича з усією його злочинною владною пірамідою –повісьте ззовні за вікном чи балконом стару простинь, наволочку, метр марлі, або будь який інший подібний предмет.”
  Обгрунтування : звісно, краще транспарант з написом чи стяг, але не в кожного вони є, тому цілком достатньо навіть метр марлі – головне тут не розмір, а відношення, яке потім не зможе спростувати жоден брехливий телеканал, кишенькове соціологічне опитування чи злочинно занижений підрахунок МВД.
  Такі дії ніяк не зможе заборонити жоден ЖЕК, мент, Печерний суд, жоден Кернес чи прокурор Донецька або будь хто ще з цієї банди.
  Таким чином кожен простий громадянин України отримає унікальний шанс особисто і привселюдно дати ляпаса “мокрою ганчіркою” по мордах головного пахана, Януковичей усіх мастей та їхніх халуїв.
  Якщо ти з цим згоден – зроби так сам, і не мовчи! Закликай до цього знайомих та родичів, розповсюдь цей текст або заклик якомога ширше де тільки зможеш : від усіх можливих закутків інтернету до ЗМІ та банальних об’яв у ліфтах …
  Також цю просту істину треба якось донести до верхівки опозиційних партій, щоб вони також закликали до цього в кожному виступі або інтерв’ю.
  Якщо згоден – дій та дай особисто ляпаса цім злодіям “в овечій шкурі”, які харчуються власним народом, нехай щодня бачать зневагу людей доти, доки не підуть геть!

Comments are closed.