Скоро состоится премьера фильма «Пираты Карибского моря» на телеканале «1+1».

4
308
0
0

 Скоро состоится  премьера фильма «Пираты Карибского моря» на телеканале 1+1, который принадлежит украинскому олигарху Игорю Коломойскому. Предлагаем вашему вниманию анонс  фильма, который демонстрируется на телеканале.

Источник: http://censor.net.ua/v264219

4 КОММЕНТАРИИ

 1. 0

  0

  Ну что сказать, молодцы работники телеканала. тонко потроллили Януковича. Только до него вряд ли дойдет, там с юмором совсем запущенный случай

 2. 0

  0

  Ну да и еще дыки танци , все что вы умеете 🙂

  • 0

   0

   Немає «москалів» між нас, нема «бандерів,» а, є — знедолений вкраїнський люд. І є сім’я — «міжгірських» ненажерів , захочуть -милують, а схочуть, то й уб’ють. Брати зі Сходу, плачем разом з вами, коли в копальнях ваші діти мруть. І серце розривається у мами, в моєї мами, як на шахтах дзвони б’ють. А батько твій не може самокрутку від трепету в руках одразу запалить. А мій в той час, сльозу ховає хутко, біда не в нас. Та в нас також болить… З Донецька — ти, а я живу у Львові, приїдь у гості, хлібом поділюсь. Не страшно, що різниця є у слові, я іншого, мій братику, боюсь. Боюся тих, хто ділить нас з тобою: (в той час витесує гроби). Боюся тих, хто кличе нас до бою, мовляв, хай чубляться «презренные рабы.» У мене на столі лиш картоплина, а ти, хто-зна, чи й вчора їв. …Я вже не хочу, щоб моя родина, й твоя також кормила упирів! Немає «москалів» між нас, нема «бандерів,» є Люди! Є Вкраїна! Ти і Я! І купка є «міжгірських» людожерів, то не вони… А ми — одна Сім’я!

Comments are closed.