Луценко, перед побиттям, нецензурно обізвав полковника «Беркуту»: повне відео.

4
313
0
0

В інтернеті з`явилися відеозаписи подій в ніч на суботу, 11 січня, коли в результаті сутички між активістами Майдану і бійцями «Беркута» постраждав екс-глава МВС Юрій Луценко.Відео поширив користувач youtube.com Дмитрий Скворцов. Саме відео належить day.kiev.ua

Як виявилося, цей фрагмент відео належить газеті «День», про що і свідчить логотип на відео. Редакція газети «День» обурилась з того приводу, що користувач youtube.com використав лише частину з 10 хвилинного відео:
«10 січня журналіст «Дня» Марія СЕМЕНЧЕНКО та наш автор Іван ЛЮБИШ-КІРДЕЙ одні з перших повідомили про нічні сутички і «коридор ганьби» для бійців «Беркуту», що мало місце на столичному проспекті Перемоги 109, під Святошинським РУ ВМС. Фактично відразу після події, у рамках проекту «День TV», наші журналісти на сайті та на youtube-каналі «Дня» подали повну хроніку подій — без ретуші, без закадрового голосу та коментарів, натомість — у супроводі тексту, який пояснює контекст зображеного та містить вичерпну попередню історію сутички. А головне — відео у хронологічному порядку. У понад десятихвилинний ролик потрапили, як згодом виявилося, рідкісні кадри, які ніхто, крім нас не впіймав, — суперечка Юрія Луценка з «беркутівцями», зокрема його нецензурні висловлювання».

http://4vlada.com/rivne/32449

4 КОММЕНТАРИИ

 1. 0

  0

  Есть еще вопросы по поводу опиздюленного юрочки? Да даже если б они не были «Беркутом», а простыми людьми, раскроить бестолковку за такие слова — святое дело. Мало ему еще дали, надо было калечить серьезнее — язык вырвать или по ушам дать, чтоб оглох скотина.

 2. 0

  0

  У луцыка в крови был обнаружен алкоголь. Жена сказала: » микстура от кашля» )) Ну почему эти оппозиционеры все такие моральные уроды?

  • 0

   0

   Так у моральных уродов при власти и учатся, забыла о выступлении пьяного замминистра финансов в парламенте?
   Так тот вообще еле языком ворочал и стоять не мог, а оправдание было тоже — принимал лекарства на спирту!

   • 0

    0

    Луцыка учить ничему не надо! Он с детства бухать умеет)Даже немцы в курсе)А зам министра никто не освидетельствовал, так что говорить можно что угодно) В отличии от мед. свидет. луцыка)

Comments are closed.