Львовские радикалы захватили здание ОГА. ВИДЕО.

4
457
0
0

У Львові радикально налаштовані мітингувальники зайняли будівлю обладміністрації. Охорона не змогла стримати натиску людей, і вони майже без перешкод потрапили у приміщення. Представники пікетувальників заявили — віднині замість адміністрації буде створено так звану Народну раду з місцевих депутатів.
Роман, учасник акції:
— Ми блокуємо державні установи, які, в принципі, мають належати народу. Тому що вони діють для того, щоб народ краще жив, для того, щоб покращити ситуацію, яка склалася в Україні.
У відповідь на вимоги протестувальників голова Львівської обладміністрації Олег Сало написав заяву про відставку. Щоправда, пізніше він відмовився від заяви. Начальник міліції попросив активістів звільнити приміщення і не заважати роботі облдержадміністрації. Мітингувальники не розійшлися. Висловили прохання працівникам адміністрації опечатати свої кабінети.

http://podrobnosti.ua/podrobnosti/2014/01/24/954807.html

4 КОММЕНТАРИИ

 1. 0

  0

  их уже даже гражданами нельзя назвать : быдло , толпа . пещерные люди .

 2. 0

  0

  Интересно, а где же представитель бандерлогов, подпердыш едички леонова , выхователь будущих бандеровцев- заслуженный пластун Красноперекопска? Да и Оппозиционер Власенко че то притих…

 3. 0

  0

  Да ладно Власенко, а где ярый националист свободовец Андрей Гавнюк- выпырдыш филаретовский. Чёто он затаился,не к добру это.Может план захвата не готов или своих ба-цев ждет.

  • 0

   0

   Захватит мерию и объявит Красноперекопск » евромайданам»?))) Кстати, в отдельно взятом перекопе это может и сработать( чисто захват мэра), а вот за остальное отгребет по башке сразу! А Власенко интересно, майданит, али отсиживается в перекопском схроне? ))))

Comments are closed.