Мирный протест в Киеве превратился в массовые беспорядки. Видео.

0
340
0
0

І повертаючись до ситуації у столиці. Нагадаю хронологію подій останньої доби. Мирна акція Євромайдану вчора обернулася на збройні сутички. Розпочиналося все з «Народного віча» на Майдані Незалежності.
Мітингувальники поводилися мирно, проголошували свої політичні вимоги, зокрема скасувати ухвалені минулого тижня Верховною радою поправки до законів. А близько 16-ї години велика група радикально налаштованих молодиків попрямувала до урядового кварталу. На перешкоді їм став міліцейський кордон на початку вулиці Грушевського. В районі стадіону імені Лобановського люди в масках і касках атакували «беркутівців» палицями, кидали каміння, а потім і петарди. Одного з бійців вихопили з очеплення, побили і потягли на так званий «народний суд» до Будівлі профспілок. Згодом така сама участь спіткала ще одного правоохоронця. Зараз вони в лікарні.
Мітингувальники підпалили міліцейську техніку, яка перекривала їм шлях. Вщент вигоріли чотири автобуси та дві вантажівки Беркуту. Атаки правоохоронців тривали всю ніч, їх закидували пляшками з запалювальною сумішшю та камінням. Зараз практично розібрана бруківка перед стадіоном «Динамо». А зі спалених автобусів та елементів огорожі активісти влаштували барикаду. Наразі міліцейський кордон та мітингувальників розділяють кілька десятків метрів. Протистояння триває. За останніми даними, під час нічних сутичок постраждало близько сотні охоронців правопорядку і приблизно стільки ж людей, що брали участь у подіях на Грушевського.

20 января 2014 | 15:50
http://podrobnosti.ua/podrobnosti/2014/01/20/953914.html