«Никто же ни фига не читает! Читать умеете?» ПОСТАНОВА КАБІНЕТA МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 30 грудня 2013 р. № 951

1
711
0
0

Кабмин всё-таки рекомендует местным властям снизить тарифы на отопление и горячую воду для населения.

не абонент
 14.01.2014 в 10:25  Не знаю, как все, а я, на всякий случай, накатаю письмецо с требованием понизить тариф

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 30 грудня 2013 р. № 951
Київ
Про зниження ціни на природний газ
Кабінет Міністрів України постановляє:
1. Рекомендувати Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, за погодженням з Міністерством економічного розвитку і торгівлі встановити з 1 січня 2014 р. граничний (максимальний) рівень ціни на природний газ, що реалізується:
установам та організаціям, що фінансуються з державного і місцевих бюджетів, — 2448 гривень за 1000 куб. метрів (без урахування податку на додану вартість, збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ для споживачів усіх форм власності, який справляється у розмірі 2 відсотків, тарифів на послуги з транспортування, розподілу і постачання природного газу за регульованим тарифом);
промисловим споживачам та іншим суб’єктам господарювання — 3113 гривень за 1000 куб. метрів на I квартал 2014 р. (без урахування податку на додану вартість, збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ для споживачів усіх форм власності, який справляється у розмірі 2 відсотків, тарифів на послуги з транспортування, розподілу і постачання природного газу за регульованим тарифом);
суб’єктам господарювання, які виробляють теплову енергію, в тому числі блочним (модульним) котельням, установленим на дахові та прибудованим (виходячи з обсягу природного газу, що використовується для виробництва та надання населенню, релігійним організаціям, національним творчим спілкам та їх територіальним осередкам послуг з опалення та постачання гарячої води (крім обсягів, що використовуються для виробничої (комерційної) діяльності), за умови ведення такими суб’єктами окремого приладового та бухгалтерського обліку тепла і гарячої води) — 1309,2 гривні за 1000 куб. метрів (з урахуванням податку на додану вартість, збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ для споживачів усіх форм власності, який справляється у розмірі 2 відсотків, тарифів на послуги з транспортування, розподілу і постачання природного газу за регульованим тарифом).
2. Установити, що природний газ реалізується суб’єктам господарювання, які виробляють теплову енергію, в тому числі блочним (модульним) котельням, установленим на дахові та прибудованим (виходячи з обсягу природного газу, що використовується для виробництва і надання установам та організаціям, що фінансуються з державного і місцевих бюджетів послуг з опалення і постачання гарячої води, за умови ведення такими суб’єктами окремого приладового та бухгалтерського обліку тепла і гарячої води), за встановленим Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, відповідно до абзацу другого пункту 1 цієї постанови граничним (максимальним) рівнем ціни.
3. Рекомендувати Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, переглянути з 1 січня 2014 р. встановлені нею тарифи на теплову енергію для установ та організацій, що фінансуються з державного і місцевих бюджетів, промислових споживачів та інших суб’єктів господарювання з урахуванням встановлених Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, відповідно до пункту 1 цієї постанови граничних (максимальних) рівнів цін.
4. Рекомендувати органам місцевого самоврядування переглянути з 1 січня 2014 р. встановлені ними тарифи на теплову енергію, опалення та постачання гарячої води з урахуванням встановлених Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, відповідно до пункту 1 цієї постанови граничних (максимальних) рівнів цін.
5. Пункт 1 постанови Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2006 р. № 605 “Деякі питання діяльності Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України” (Офіційний вісник України, 2006 р., № 18, ст. 1349; 2009 р., № 8, ст. 242) викласти в такій редакції:
“1. Установлені Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, граничні (максимальні) рівні цін на природний газ, що реалізується установам та організаціям, які фінансуються з державного і місцевих бюджетів, промисловим споживачам та іншим суб’єктам господарювання, можуть коригуватися Комісією в наступному місяці реалізації природного газу Національною акціонерною компанією “Нафтогаз України” в разі зміни середньомісячного курсу гривні до долара США, установленого Національним банком України у місяці реалізації природного газу, до офіційного курсу гривні до долара США, установленого Національним банком України у попередньому місяці, та/або в разі зміни середньозваженої ціни імпортованого природного газу, що закуповується Національною акціонерною компанією “Нафтогаз України” для формування ресурсу природного газу, що використовується для задоволення потреб споживачів України.”.
6. Державній інспекції з контролю за цінами забезпечити надання суб’єктам господарювання висновків щодо економічно обґрунтованих витрат під час формування цін на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії, надання послуг з централізованого опалення і постачання гарячої води.
7. Центральним і місцевим органам виконавчої влади забезпечити в межах своєї компетенції контроль за зниженням у зв’язку із зменшенням ціни на природний газ та теплову енергію вартості відповідних платних послуг, що надаються населенню підприємствами, установами та організаціями.

У вас есть новость или интересные фото- и видеоматериалы? Тогда присылайте их нам по адресу perekop_online@mail.ru  или воспользуйтесь формой обратной связи.

 Повысили квартплату? Вымогают деньги в детском саду, школе, больнице? Не выплачивают зарплату и пенсию? Не ремонтируют крыши домов? Требуют взятку? Не оформляют землю? Незаконно увольняют? ХОЛОДНО? Не отапливают школу или детский сад?  По этим и другим вопросам вы можете обратиться на «горячие» телефонные линии, которые созданы для реагирования на обращение граждан, учреждений, организаций, предпринимателей, ветеранов и всех, кто не может решить свои проблемы на местном уровне. Кто не стучится, тому не открывают!

 Телефон «горячей» линии  с Председателем Совмина АР  Крым Могилевым А.В.

                                                0- 800-505-525

Телефон «горячей» линии с Премьер-министром Украины Азаровым Н.Я.

                                                0-800-507-309

Соединение со стационарных телефонов и мобильных- МТС – БЕСПЛАТНО!

8. Міністерству енергетики та вугільної промисловості, Національній акціонерній компанії “Нафтогаз України” надавати на запит Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, у визначені нею строки документи та матеріали, необхідні для коригування граничних (максимальних) рівнів цін на природний газ, що реалізується установам і організаціям, які фінансуються з державного та місцевих бюджетів, промисловим споживачам та іншим суб’єктам господарювання.
Прем’єр-міністр України М. АЗАРОВ
http://www.kmu.gov.ua/control/ru/cardnpd

1 КОММЕНТАРИЙ

  1. 0

    0

    читать правильно — рекомендует, это не всегда выполнить…

Comments are closed.