В Красноперекопске продаётся право аренды на земельные участки.

1
261
0
0

Інформація Красноперекопської міської ради про проведення конкурсу з відбору виконавця послуг з виконання земельних торгів з продажу права оренди на земельну ділянку
1. Мета проведення робіт: відбір виконавця послуг з виконання земельних торгів з продажу прав оренди земельних ділянок.
2. Дані по земельні ділянки:
2.1) Земельна ділянка вздовж траси Херсон — Сімферополь — Феодосія — Керч на 140 км + 500 м (у межах м. Красноперекопськ, район телевежі) орієнтовною площею 0,2796 га. Класифікація виду цільового призначення земель — 03.03.07 — для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
2.2) Земельна ділянка по вул. Північна, 15 м. Красноперекопськ загальною площею 15,4186 га. Класифікація виду цільового призначення земель — 11.11.02 — для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості:
3. Умови конкурсу: Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка «На конкурс з відбору виконавців послуг з виконання земельних торгів» із зазначенням об’єкта та дати проведення конкурсу.
У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.
Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях).
Прийняття заяв припиняється за п’ять днів до дати проведення конкурсу.
У разі неповноти, невідповідності наданих підтвердних документів або несвоєчасності їх подання претендент до участі у конкурсі не допускається.
Термін виконання робіт – не більше 60 днів.
4. Перелік підтвердних документів, які подаються на конкурс з відбору виконавців:
— заява про участь у конкурсі з відбору виконавця послуг з виконання земельних торгів за формою згідно з додатком 1 Порядку закупівлі послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України 25.09.2012 р. № 579, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 26 вересня 2012 р. за № 1655/21967 (далі – Порядок);
— копії установчого документу претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ;
— копія ліцензії;
— копії кваліфікаційних документів ліцитаторів претендента, яких буде залучено до проведення земельних торгів та підписання протоколу земельних торгів (за наявності);
— інформація про кількість проданих лотів права оренди, їх стартову ціну, ціну їх продажу на аукціоні.
5. Строк подання конкурсної документації: 21 лютого 2014 року (включно).
6. Поштова адреса, за якою подаються документи: 96000, м. Красноперекопськ, пл. Героїв Перекопу, 1-А, кімн. 316, 317.
7. Інформація про проведення конкурсу: Конкурс відбудеться 27 лютого 2014 року о 14.30 год., за адресою: м. Красноперекопськ, пл. Героїв Перекопу, 1-А.
8. Відомості про місцезнаходження комісії, контактні телефони: м. Красноперекопськ, пл. Героїв Перекопу, 1-А, контактний телефон: (0652) 23473, 32430.

http://krp-rada.gov.ua/index.php/obiavi/ob-raznoe/5585-ob-20140123-1

1 КОММЕНТАРИЙ

  1. 0

    0

    Право аренды на земельные участки продается по всей Украине и в Крыму в том числе,.
    А за все время в городе не было проведено ни одних открытых торгов на право аренды свободных земельных участков!!!
    Да и сейчас объявлен конкурс по отбору исполнителя на проведение земельных торгов!

Comments are closed.