Євромайдан йде на штурм Верховної Ради та Кабміну. ВІДЕО.

5
223
0
0

На вулиці Грушевського, яка перекрита кордоном внутрішніх військ, зібралося кілька тисяч мітингарів з Євромайдану, які намагаються прорватися до Урядового кварталу.
Кордон ВВшників значно укріплено. Мітингувальники вже близько години намагаються пройти до Маріїнського парку та під Верховну Раду, як планували організатори Автомайдану.
Не отримавши дозволу пройти, вони почали розгойдувати техніку, якою перекрито проїзд та відтягнули автобус внутрішніх військ.
Народ скандує «Банду геть! Ганьба, ганьба!».
Разом з тим з гучномовців лунають заклики з боку правоохоронців Київського управління МВС не порушувати громадський порядок та про відповідальність, яку мітингувальники понесуть у разі, якщо й надали намагатимуться прорватися через кордон охорони.

«Наближення до працівників міліції ближче ніж на 3 метри буде розглядатися як спроба замаху на життя та здоров’я працівника міліції», — заявляють у гучномовець.
Трохи згодом мітингарі пішли у новий наступ. Наразі на вході до Маріїнського парку лунають постріли та вибухи, територію трохи задимлено.
Невідомі у помаранчевих касках, які були у натовпі активістів, почали бити палками кордон охорони ВВшників.
На місці присутній Віталій Кличко,який намається стати між ВВ та активістами.
«Те, що ви зараз робите, це велика небезпека», — заявив Кличко, звертаючись до мітингарів. На це мітингарі кричали йому «Ганьба!» та обурилися на заклики піти з Грушевського.
Окрім того хтось з мітингувальників обризкав Кличка з порошкового вогнегасника, на що у свою чергу обурився сам нардеп.
http://upi.org.ua/news/evromajdan_jde_na_shturm_verkhovnoji_radi_ta_kabminu_foto_video/2014-01-19-17639

5 КОММЕНТАРИИ

 1. 0

  0

  Да уж, смотрю онлайн, штурмовики уже который раз пытаются перевернуть автобус, верёвку привязывают снизу по центру. Им видать невдомёк, что там двойной центр тяжести объекта, а вот если бы они привязали его в верхней части рамы(район зеркала), то получили бы 2 плеча. Эх, революционэры

 2. 0

  0

  Что же ты Валерия,с такими знаниями террористической тактики дома сидиш? Пехала бы на всеукраинскую ночлежку консультантом, глядиш и бабки подработала. А так в онлайне, на шару гундосиш.. Крошка сын к отцу пришел, и спросила кроха, на майдане хорошо? Или все же плохо ? Что сказать тебе сынок, просто на майдане , собрались с карпатских гор дикие селяне. Про невмерлую поют, строят баррикады, кофеек с утра попьют и штурмуют РАДУ, запах стойкий там стоит пота и фекалий, а в палатке там сидит Портников Виталий. Днем с трибуны говорит про союз с Европой, ночью с дядями он спит, любит дядей попы. Воспевают там всерьез подвиги Бендеры. Мучит их педикулез триппер и холера. Весь зеленкою облит Юрка — вечно пьяный, синим пламенем горит тетенька Руслана, на трибуне там стоят трое депутатов, и пи…т, пи..т, пи..т для дегенератов. Крошка сын прослушал все, и сказала кроха: “Дуракам там хорошо, а СТРАНЕ ВСЕЙ ПЛОХО!”

  • 0

   0

   Вы бы ещё предложили владельцам МакД-са в своих хвостфудах питаться регулярно, вот де терроризм был бы

 3. 0

  0

  Кончайте уже называть это сборище уродов Евромайданом

Comments are closed.