Крымские автобусы с милицией и титушками разгромили под Уманью и в Борисполе

5
317
0
0

Крымские автобусы с милицией и титушками разгромили под Уманью и в Борисполе

19 февраля в Борисполе активисты Майдана разбили и не впустили в Киев шесть автобусов с милиционерами и работниками налоговой службы в гражданской одежде.
Как оказалось, машины с крымскими милиционерами и налоговиками двигались в сторону Киева, сообщает Обозреватель со ссылкой на ТСН.
Мужчины и женщины в касках, с битами и палками, перекрыли главную улицу Борисполя, окружили автобусы и начали выбивать стекла, прокалывать колеса и доставать из автобусов документы силовиков.
Среди трофеев активистов оказались милицейская форма, наручники, кредитные карточки, боевые пули и обычная мужская одежда. Автобусы поехали в обратном от Киева направлении.
На трассе Одесса-Киев в районе города Умань (Черкасская область) митингующие задержали и сожгли двухэтажный автобус, перевозивший, по словам очевидцев, титушок из Крыма в Киев.
Перед этим на блокпосту, который установили жители села Манькивка и города Умань на трассе Одесса-Киев, на дороге убили 40-летнего мужчину. Об этом сообщает ЛІГАБізнесІнформ со ссылкой на черкасский портал Про головне.
Чтобы спецназовцы и так называемые титушки не добрались до столицы, полтысячи людей положили бороны на дорогу и перекрыли трассу. Возмущенные люди остановили автобус с солдатами, разбили в нем окна, порезали колеса и подожгли. Солдат посадили на маршрутку в Умань и забрали амуницию у силовиков.

5 КОММЕНТАРИИ

 1. 0

  0

  мирных людей , наших крымчан вы называете титушками , тогда кто те на майдане ?

 2. 0

  0

  Мирные люди с оружием в Киев не едут. Едут высеры Допы, Гепы и Крымских проворовавшихся сепаратистов.

 3. 0

  0

  Відкритий лист Віктору Януковичу
  20.02.2014 — 0:18

  Пане Вікторе! Є різні причини, щоб звертатися до тебе на «ти», пошлюсь на те, що ми одного віку. Дозволяє і мій майновий стан – бо я, слава Богу, набагато багатший за тебе. Поясню – мої матеріальні потреби задоволені і проблем з їхнім нарощенням у мене немає.

  Чому звертаюся? – Дістав, як і всіх громадян і давно.

  Що хочу сказати? – Що ти наробив багато рокових помилок.

  1) Ти не зрозумів, що не може паразит ковтнути того, на кому паразитує. Наприклад, клоп чи кліщ не може ковтнути бика. Ти не поглинеш в себе український народ, на якому ти паразитуєш. Іншою мовою це може звучати ще й так: жадность фраєра погубіт.

  2) Мені передали з твоїх лівоохоронних органів, після перевірки ДПА Асоціації українських банків в 2012 році, які не знайшли в АУБ злодійства, – такі твої слова: «Сугоняко щітаєт нас ворами, ми йому покажем, что всє вори». Господь тобі вже три місяці показує, що в Нього є такі люди, які не те що не крадуть, а віддають задля спільного блага українського народу, яке сьогодні полягає у звільненні від твоєї паразитарної влади. Віддають харчі, медикаменти, гроші, здоров’я і навіть життя. Ти цього не розумієш, бо ти жертва того кримінального середовища, в якому виховувався, жив і працював. Україна вміщує в себе не лише злодіїв, серед яких ти жив, але і добродіїв, яких тобі не доводилося, мабуть, знати.

  3) Ти хочеш розігнати Великий Майдан кулями. Але він не за барикадами. Він в наших душах, а їх кулі не беруть. Це духовне явище. Ти не знаєш, що то воно таке. Розженеш, а Майдан залишиться і Віче буде. Українське суспільство прагне такої держави, в якій злодії караються, а добродії – заохочуються владою. Ти зробив навпаки. Тому ти більше не будеш керувати країною.

  4) Ти патологічний неправдомовець. Вчора ти говориш про встановлення дня суспільного миру, а сьогодні даєш команду стріляти в людей. Погортай передвиборчий рекламний проспект «Україна для людей». Читай: «Я прєодолєю економічєскій спад, доб’юсь роста національной економікі», «Я гарантірую сохранность сбєрєжєній і стабільний курс грівни», «Я гарантірую стабільность в странє і соблюдєніє законності». Брехун, кажуть в народі, – гірше злодія. А тут два в одному. Біда, бо ти не знаєш, що так робити не можна. З неправдомовцем не можна вести переговори. Ти кажеш, що люди захоплюють державні установи. Ні, вони звільняють їх від зло-чинців, смотрящих, тих хто чинить зло українському народу у вигляді крадіжок, брехні, несправедливості, тепер вже відкритих вбивств. Чесні держчиновники переходять на сторону народу.

  Що тут порадиш? Ти не став керівником держави і не став крупним бізнесменом. Талант інший треба. Став паразитом на народному тілі. Великим. Паразита віддирають, якщо він сам не відчіплюється. Але одну добру справу суспільству ти таки зробив. Будучи послідовним, справжнім зло-чинцем ти посприяв народженню своєї справжньої альтернативи – людей честі і совісті, про яких ти не знав. Мені тебе шкода. Прокинься, пане Вікторе, за вікном інша Україна. Йди з посади.

  Партійці з олігархами, розбудіть його, якщо самі прокинулися. Тільки не лякайтеся самі. Якщо на правді – то розпочинати переговори з вами Майдан може. Предмет переговорів: в якій Україні будемо завтра жити разом.

  Олександр Сугоняко

 4. 0

  0

  дебил , людям глаза открывать надо было в 2010 году , а сейчас засунь этого листа себе в очко

Comments are closed.