Объявление для родителей и детей:ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ДЛЯ ШКОЛЯРІВ «ЕКОoб’єктив»

0
331
0
0

Національний еколого-натуралістичний центр МОН України спільно з Міністерством екології та природних ресурсів України, Державним підприємством «Центр еколого-експертної аналітики» з листопада 2013 р. по квітень 2014 р. проводять Всеукраїнський конкурс для школярів «ЕКОоб’єктив».

До участі в конкурсі запрошуються учні та учнівські колективи, творчі учнівські об’єднання загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів України віком від 12 до 17 років включно.

Номінації конкурсу

1. «Фотозвинувачення»

На дану номінацію подається проект, який розкриває проблему сміттєзвалищ у вашому населеному пункті та як саме вирішується (або не вирішується) дана проблема.

Учасник (колектив) представляє комплект із кольорових або чорно-білих фотографій не менше ніж трьох різних стихійних звалищ сміття у своєму населеному пункті із зазначенням їх місцезнаходження. Кількість фотографій у комплекті не обмежена, але не менше трьох штук. Розмір фотографій – формат А4. Фотографії мають бути у форматі JPG, JPEG та об’ємом не більше 3 Mb (мегабайт).

Також проект має містити роботу на тему «Вплив сміттєвих звалищ на навколишнє середовище, та способи боротьби з ними у вашому населеному пункті». Об’єм роботи не повинен перевищувати 10 сторінок формату А4 (шрифт Times New Roman, 14; міжрядковий інтервал – 1,5; формат роботи – MS Word). Малюнки, таблиці та інші графічні зображення оформляються окремим додатком.

Робота може супроводжуватися відеороликом у форматах WMV, DiVX і MPEG-1 не більше 1-2 хв., мультфільми у форматі Macromedia Flash (SWF), які необхідно завантажити на www.youtube.com та надіслати посилання.

2. «ЕКОінновація»

Для участі в Конкурсі робіт цій у номінації необхідно описати, які рішення для вирішення проблеми сміттєвих звалищ автор проекту застосовує (або може застосувати). Який результат отримано.Характер проектної роботи: винахідницький або раціоналізаторський.

На цю номінацію представляються маломасштабні рішення, зрозумілі для кожного і прості в застосуванні.

Структура проекту:

— вступ (актуальність проблеми щодо місцевої ситуації – не більше 0,5 сторінки);

— конкретне завдання, яке вирішує автор;

— методи його вирішення;

— результат.

Робота може супроводжуватися макетом (по-можливості), що відображає рішення проблеми сміттєзвалищ як в окремому регіоні, так і взагалі.

До конкурсних робіт додається інформація, в якій зазначаються такі дані:

— прізвище, ім’я, по батькові автора;

— вік автора; клас;

— найменування навчального закладу, який представляє автор;

— коротка анотація на роботу;

— місце проживання автора.

Умови участі:

Матеріали щодо участі у конкурсі надсилаються до 25 березня 2014 р. на поштову адресу: м. Київ, вул. Вишгородська, 19 (з поміткою «Конкурс «ЕКОоб’єктив») або електронну адресу: info@ecoanalitika.com та копію на адресу: ecoviddil@nenc.gov.ua (з поміткою «Конкурс «ЕКОоб’єктив»). Консультації по проекту за телефоном: 0503638273 (Ірина Олександрівна Макарова, координатор проекту).

Інформація з сайтів:

www.ecoanalitika.com та www.nenc.gov.ua.

 http://nbukids.wordpress.com/2014/01/16/всеукраїнський-конкурс-для-школярів/

 

У вас есть новость или интересные фото- и видеоматериалы? Тогда присылайте их нам по адресу perekop_online@mail.ru или воспользуйтесь формой обратной связи.

Вымогают деньги в детском саду, школе, больнице? Не выплачивают зарплату и пенсию? Не ремонтируют крыши домов? Требуют взятку? Не оформляют землю? Незаконно увольняют? По этим и другим вопросам вы можете обратиться на «горячие» телефонные линии, которые созданы для реагирования на обращение граждан, учреждений, организаций, предпринимателей, ветеранов и всех, кто не может решить свои проблемы на местном уровне. Кто не стучится, тому не открывают!

Телефон «горячей» линии с Председателем Совмина АР Крым Могилевым А.В.

0- 800-505-525

Телефон «горячей» линии с  Кабинетом Министров Украины

0-800-507-309

Соединение со стационарных телефонов и мобильных- МТС – БЕСПЛАТНО!