В антитерористичній операції на території України можуть бути задіяні військовослужбовці Збройних Сил України

3
247
0
0

У зв’язку з рішенням про початок проведення на території України антитерористичної операції Міністерство оборони України офіційно повідомляє:

Відповідно до статті 5 Закону України “Про боротьбу з терроризмом” Міністерство оборони України, органи військового управління, з’єднання та військові частини Збройних Сил України забезпечують захист від терористичних посягань об’єктів Збройних Сил України, стрілецької зброї, боєприпасів, вибухових та отруйних речовин, що знаходяться у військових частинах або зберігаються у визначених місцях.

Згідно зі статтею 15 Закону, у районі проведення антитерористичної операції військовослужбовці Збройних Сил України мають право:

— застосовувати відповідно до законодавства України зброю і спеціальні засоби;

— затримувати і доставляти в органи внутрішніх справ осіб, які вчинили або вчиняють правопорушення чи інші дії;

— перевіряти у громадян і посадових осіб документи, що посвідчують особу, а в разі відсутності документів – затримувати їх для встановлення особи;

— здійснювати в районі проведення антитерористичної операції особистий догляд громадян, огляд речей, що при них знаходяться, транспортних засобів і речей, які ними перевозяться;

— тимчасово обмежувати або забороняти рух транспортних засобів і пішоходів на вулицях та дорогах.

Передбачені цією статтею заходи здійснюються з дотриманням чинного законодавства і припиняються негайно після завершення антитерористичної операції.

Координацію діяльності суб’єктів, які залучаються до боротьби з тероризмом, здійснює Антитерористичний центр при Службі безпеки України.

Особи, які беруть участь у боротьбі з тероризмом, перебувають під захистом держави.

Непокора або опір законним вимогам військовослужбовців, посадових осіб, які беруть участь у проведенні антитерористичної операції, тягнуть за собою відповідальність, передбачену законом.

Головна мета даної антитерористичної операції – зупинити екстремізм і протизаконні дії радикальних угруповань, які загрожують життю мільйонів українців, забезпечити захист мирних громадян, не допустити громадянської війни в Україні.

19.02.2014 |  |17:39|

http://www.mil.gov.ua/index.php?lang=ua&part=news&sub=read&id=32678

3 КОММЕНТАРИИ

 1. 0

  0

  Украинская горнолыжница Богдана Мацьоцка и ее тренер и отец Олег Мацьоцкий опубликовали заявление про отказ от участия в соревнованиях Сочи.

  «Мы, члены Национальной олимпийской сборной команды Украины: Мацьоцка Богдана и Мацьоцкий Олег, крайне возмущены последними действиями президента Украины В. Януковича, который вместо того, чтобы решить конфликт переговорами с Майданом (на что мы до конца надеялись, уезжая на Олимпийские Игры в Сочи), потопил самые последние надежды украинцев в крови. Нарушив при этом извечный принцип Олимпийских Игр — мир во время проведения. В знак солидарности с борцами на баррикадах Майдана, и в знак протеста против бандитских действий по отношению к протестующим, безответственности президента и его холуйского правительства, мы отказываемся от дальнейшего выступления на Олимпийских Играх в Сочи в 2014 года. Вечная память павшим героям за Свободу Украины! Слава Украине и ее Героям!!!», — говорится в заявлении, размещенном на странице тренера Богданы Мацьоцкой в одной из социальных сетей.

 2. 0

  0

  Она 48 место заняла)) Просто не умеет на лыжах стоять позорница)Кто бы о ней услышал, если б не пукнула про майдаун..

 3. 0

  0

  Спорт вне политики — это знает каждый спортсмен , а кто не согласен с чем-то выступает под олимпийским флагом .

Comments are closed.