Львовяне заставили подать в отставку начальника ГАИ. ВИДЕО

0
326
0
0

Під тиском активістів Богдан Мицак написав рапорт на звільнення з посади начальника ДАІ м. Львова.Цю заяву Мицак передав начальнику міліції Львова Сергію Зюбаненку, який присутній на місці події.Проте, не всі активісти задоволені таким рішенням і вимагають звільнення Мицака з органів внутрішніх справ.Згодом Богдан Мицак переписав рапорт та звільнився не тільки з ДАІ, а й з органів внутрішніх справ «за власним бажанням».

<iframe width=»420″ height=»315″ src=»//www.youtube.com/embed/qd-SSTSMkjA» frameborder=»0″ allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, як заявив 31 березня на прес-конференції керівник ДАІ Львова Богдан Мицак сам він готовий до люстрації..

«Ми підготуємо програму дій. Якщо мене призначать на посаду начальника ДАІ Львівщини, я кожен тиждень буду звітувати перед громадою. Я бачу також активною співпрацю з громадськими організаціями. Спочатку треба провести атестацію, але об’єктивну,а не таку, якою вона була», — наголосив він.

Також нагадаємо, фігурантами програми Люстраційного комітету Майдану Львівщини цієї п’ятниці, 4 квітня, стануть кандидати на посаду керівника обласного ДАІ — екс-очільник ДАІ Львівщини Степан Харабара, нинішній заступник начальника управління обласного ДАІ Віталій Гапчич і керівник міського ДАІ Львова Богдан Мицак. Кожного із претендентів на посаду підтримують різні громадські організації області.